Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Jasmině Alagič z těhotenství hrabe: Rytmusova snoubenka na Instagramu řádí jako nikdy!

+ Dalších 74 fotografií
zešílela?
Když partnerka rappera Rytmuse (42) v prosinci oznámila, že čeká dítě, ještě nikdo nemohl tušit, co přijde. Jasminu Alagič (29) naprosto ovládly těhotenské hormony a na sociální sítě přispívá tak šílenými fotkami, že nad tím zůstává rozum stát.

Jasmině Alagič a jejímu snoubenci Rytmusovi se během pár měsíců narodí syn. Bříško krásné moderátorky se už pomalu začíná zakulacovat a také s ní zjevně začínají pořádně cloumat těhotenské hormony. Na Instagram totiž přidává jednu šílenou fotku na druhou a to nikdy dřív nedělala!

Balkánská kráska se poněkud rozjela a pokud na snímcích zrovna nenasazuje ten nejšílenější možný výraz, alespoň si nechává fiktivně plácat na zadek. Ovládá ji snad zevnitř malý bengoro, jak svého nenarozeného synka sama nazvala?

Těhotenství dokáže s ženou udělat divy. Zatímco Jasmina Alagič fotí bláznivé snímky, jiné těhotné ženy doma pojídají kyselé okurky se šlehačkou nebo neustále vkládají na sociální sítě jeden počůraný proužek papíru za druhým. Jasmina je na tom tedy zřejmě ještě dobře a alespoň ukazuje, že není žádná nudná puťka!

Mohlo by vás zajímat

Další články