Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jasmině Alagič vyhrkly slzy do očí: Tohle už nikdy nechci zažít!

Jasmině Alagič vyhrkly slzy do očí: Tohle už nikdy nechci zažít!
Zdroj: Instagram/@rytmusking
+ Dalších 15 fotografií
koronavirus
Protikoronavirová opatření na Slovensku byla ještě přísnější než u nás. Ale i tam se pomalu rozvolňují a velkou radost z toho má moderátorka Jasmina Alagič (30). Tři měsíce za vraty luxusní vily za Bratislavou, kde s Rytmusem (43) vychovávají syna, už pro ni byly ubíjející!

Nezbytná opatření proti koronaviru se pro Jasminu Alagič proměnila v noční můru. Proto není divu, že jí do očí vyhrkly slzy štěstí, když se po třech měsících konečně mohla setkat se svým širokým příbuzenstvem.

Asi nejvíc se těšila na sestru Alexandru a jejího syna, kterému okamžitě vlepila tetičkovskou pusinku.

"Těžko se mi to vůbec píše, takže si dokážete představit, jak bylo těžké to prožívat, ale nechci vás dojímat svým dojetím," napsala poněkud rozpačitě Jasmina na Instagramu. Z dalších slov už ale bylo jasné, kam tím míří. "Já jen, že dnes nám bylo nádherně, viděla jsem tuhle moji milovanou obrovskou část rodiny po skoro třech měsících. Už to nikdy nechci zažít," dodala moderátorka SuperStar 2018

Karanténa

Slovenská vláda vydávala ještě přísnější nařízení než ta česká. Přesto se alespoň z fotek zdálo, že si Jasmina, Rytmus a jejich syn Sanel společně trávený čas užívají. Slavná dvojice během omezení pohybu oslavila dva roky lásky i první výročí svatby.

Teď se ale blýská na ještě příjemnější časy. S celou rodinu se to vždycky táhne o něco lépe.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy