Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jasmina vyslovila vánoční přání! Chce ale něco, co jí Rytmus nemůže dát!

Zdroj: instagram
+ Dalších 46 fotografií
láska
Jasmina Alagič (29) jako spousta dalších lidí už počítá dny do Vánoc. Rozhodla se, že si je letos zřejmě užije ve velkém. Čerstvě zasnoubená moderátorka se teprve nedávno přestěhovala společně se svojí láskou Rytmusem (41) a už spřádá velké plány.

Vánoce se blíží a všichni se pomalu připravují. Jídlo, pečení, dárky, výzdoba, to vše k tomu patří a známé tváře tyhle věci řeší také. Jasmina Alagič se dokonce rozhodla investovat do pořádné výzdoby, která bude vidět široko daleko.

Na svém Instagramu se ptala na názor lidí a vyslovila nepřímé přání, které se za peníze koupit zřejmě nedá. "Miluji Vánoce a také čas před Vánocemi a po Vánocích," začala popisovat mladá kráska.

Shání totiž někoho, kdo by jí vyzdobil dům, ve kterém s Rytmusem (41) žije. Jelikož to chce mít ve velkém stylu, je ochotná za to zaplatit někomu, kdo to udělá tak velkolepé, jak si to vysnila. "Chci, aby všechny děti, dospělí, kočky, pejsci a další se na chvíli zastavili a usmáli se, když půjdou kolem." Dokáže tohle Rytmus své lásce splnit? Nebo je to přání nad jeho možnosti?

Budou první společné Vánoce Jasminy a Rytmuse takové, jaké si je mladá moderátorka vysnila? Splní se jí všechna přání? Co myslíte?

Související články

Další články