Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jasmina ve Tváři: Lidé ji přirovnali k vystupujícímu transsexuálovi

Zdroj: Facebook/Instagram
+ Další 3 fotografie
podoba
Jedenáctá epizoda show Tvoje tvář má známý hlas je opět plná skvělých vystoupení. Mimo to doplnila trojici porotců Jasmina Alagič Vrbovská (30). Ta je okouzlující a vtipná jako vždy. Lidé na sociální síti se ale shodují na tom, že vypadá přesně jako Robert Urban coby RuPaul, který se dnes představil jako první.

Jedenáctá epizoda show Tvoje tvář má známý hlas je opět plná krásných vystoupení. Mezi porotu usedla tentokrát manželka Rytmuse Jasmina Alagič. Ta všechny chválí pozitivně a z jednotlivých vystoupení je nadšená.

Při prvním vystoupení, kdy se předvedl Robert Urban jako RuPaul ve dvojici s Vojtěchem Drahokoupilem alias Eltonem Johnem, nešlo podobu s Jasminou přehlédnout. Ta podoba Roberta převlečeného za ženu se slovenskou moderátorkou byla opravdu zjevná.

Slovenská moderátorka s ostrými rysy opravdu v některých situacích vypadá až maskulinně. Toho se okamžitě chytili i uživatelé sociální sítě a přímo pod příspěvek napsalo několik z nich, že Robert byl celá Jasmina. „Vypadá jako Jasmína,“ napsala uživatelka Katy. S tou souhlasili další. „Nevím proč ale Robert mě připomínal trochu Jasminu.“ Stejný názor sdílela i uživatelka Michaela. „Opět super vystoupení a nemůžu si pomoct, ale Robert vypadal úplně jako dvojče Jasminy,“napsala.

Snad se tyto informace k Jasmině nedostanou… I když s jejím smyslem pro humor by to jistě pochopila.

Související články

Další články