Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Jasmina ukázala království svého syna: Luxusní pokojík je dokonale vyladěn

+ Dalších 9 fotografií
design
Už skoro rok žijí manželé Jasmina Alagič (30) a Rytmus (42) v klidné obci Malinovo poblíž Bratislavy v luxusní vile s bazénem. Součástí honosného domu je samozřejmě i dětský pokoj, který Jasmina vybavila už měsíc před porodem. Jak sama nyní přiznává, i když Sanelův pokoj zatím využívá jen minimálně, je z něj naprosto nadšená.

Jasmina před pár dny ukázala další část jejich luxusní vily – a to království malého Sanela. A nutno říct, že pokojíček je sladěn opravdu do posledního detailu a až z toho bude mít tříměsíční Sanel trochu rozum, jistě se z takového pokojíku nebude chtít ani hnout.

Rytmus (42) a Jasmina sáhli po oblíbené značce dětských doplňků, které nakoupili převážně v krémové a modré barvě a zkombinovali je s bílým nábytkem. V pokojíčku nechybí medvídci a medvědí vzory. Ty jsou i na tapetě a medvědí má Sanel i houpačky.

„Byla jsem podle mě jako většina z nás. Když jsem byla ještě těhotná, musela jsem mít všechno zařízené měsíc dopředu, aby až přijde na svět, bylo všechno připravené,“ napsala Jasmina k fotce luxusního synova hnízdečka, které zatím moc nevyužívá.

„Samozřejmě, že je s námi pořád v ložnici a v pokojíčku zatím jenom přebalujeme. Ale jako prvorodička nemůžete vědět, že všechny tyto věci hned první dny vůbec nepotřebujete, protože jste přemotivovaná,“ prozradila čerstvá maminka, která před nedávnem přiznala, že se po porodu svého synka trochu vyděsila. Prý totiž vypadal jako chlupatá opička.

Mohlo by vás zajímat

Další články