Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Jasmina si zvyká na režim s miminkem. Nejčastěji koupe Paťo, prozradila

Drsný Rytmus prý většinou koupe syna.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
mateřství
Jasmina Alagič (30) je tři týdny po porodu aktivní, jako by ani žádný porod neproběhl. Maminka malého Sanela se po císařském řezu zotavila opravdu rychle a mateřství si moc užívá. Slovenská moderátorka přiznala, jak často synka kojí a kdo ho častěji koupe.

Jasmina sama přiznává, že už funguje naprosto bez omezení. Fotografie, které umisťuje na Instagram, jsou toho důkazem. Ani ne tři týdny po porodu si už s malým Sanelkem, sestrou a synovcem vyrazila do Rakouska na výlet. "Vím, že to takhle každá maminka nemá, také proto jsem vděčná okolnostem, že už můžu fungovat bez jakýchkoliv omezení," řekla slovenskému deníku Pluska.sk.

Kromě sestry Alexandry a rodičů Jasmině samozřejmě pomáhá pyšný tatínek Patrik (42). Ten prý malého nejčastěji koupe. "Před prvním koupáním jsem měla respekt, strach ne. Většinou ho koupe Paťo," prozradila čerstvá maminka. Ta si také zatím ještě zvyká na denní režim s miminkem. "Sanela kojím vždy, když si o to řekne. Nemám stáhnuté žádné aplikace nebo načtenou literaturu... Dělám věci intuitivně tak, jak je cítím a jak si myslím, že jsou nejlepší pro malého," řekla.

Rozpovídala se také o tom, že byla ráda za možnost rodit na soukromé klinice. "Díky mému muži jsem měla možnost rodit na soukromé klinice a trávit tak dny po porodu v pěkném prostředí a s dobrým jídlem. Na psychiku to je určitě lepší," dodala šťastná Jasmina, které už jizva po císařském řezu prý skoro zmizela.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy