Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jasmina s Rytmusem svého syna rozmazlují: Luxusní kočárek za astronomickou sumu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
To je přepych!
Přestože se Rytmus (42) s Jasminou Alagič (30) nebojí utrácet horentní sumy, často by si zasloužili titul králové nevkusu. U dětského kočárku pro malého Sanela (3 měsíce) to však kupodivu neplatí. Moderátorka si vybrala decentní kousek, jenž ladí úplně ke všemu. Cenovka vám ale způsobí závrať!

Rytmus (42) se vždycky rád chlubil rozhazováním peněz, po svatbě s Jasminou Alagič (30) se ale hodil do klidu a už se tolik nepředvádí. To ovšem neznamená, že přestal utrácet!

Rapperův vysněný syn Sanel (3 měsíce) se má jako v bavlnce nejenom ve vile za Bratislavou, ale i na vycházkách a výletech. Rodiče totiž nešetřili a pořídili mu stylový kočárek za astronomickou částku. Jasmina s Rytmusem museli z peněženky vytáhnout 3 700 eur, v přepočtu bezmála 95 tisíc korun!

"Tím, že jsem pomáhala s výběrem kočárku už své starší sestře, která také nedávno porodila, dostala jsem se do obchodu, kde jsme měli možnost vyzkoušet několik značek," svěřila webu cas.sk šťastná maminka Jasmina. "Jen co jsem tento kočárek chytla do ruky, bylo rozhodnuto. Je neuvěřitelně praktický, líbil se mi i vizuálně a největší radost mám z toho, že ho můžu používat do každého terénu," dodala.

Špičkové vybavení je jedna věc, mnohem důležitější je ale výchova. Tak snad věnují Rytmus a Jasmina dostatečnou pozornost i jí!

Související články

Další články