Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jasmina rozhodně nesmutní: Fotbalovou prohru Chorvatska zahání s Rytmusem v posteli

Jasmina s Rytmusem si užívají jeden druhého.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 92 fotografií
Čím více veřejnost vyčítá Rytmusovi (41) a Jasmině (29), že svoji lásku příliš ukazují, tím více ji demonstrují celému světu. Zamilovaný páreček je do sebe neustále zakousnutý. Moderátorka se od rappera odlepila, jen když potřebovala fandit Chorvatsku v zápase o titul mistra světa ve fotbale. Vzhledem k tomu, že má bosensko-maďarské kořeny, tak bedlivě sledovala celý zápas. To, že Chorvatsko neobstálo, ale Jasminu příliš nebolelo, jelikož Rytmus ji rychle utěšil.

Mistrem světa ve fotbale se nestalo Chorvatsko, ale Francie. Je jasné, že Jasmina Alagič, která má bosensko-maďarské kořeny, fandila Chorvatsku, a také to dokazuje na svém Instagramu. Fotbalovou prohru ale zas tak neprožívá, jelikož si užívá snovou dovolenou se svojí láskou.

Rytmus (41) pochopitelně nelenil, a jakmile pocítil z Jasminy jen náznak smutku, okamžitě jí utěšil. Dokazují především fotografie obou dvou zamilovaných hrdliček. Na dovolenou se letos vydali už po několikáté. Není tomu dlouho, co vzal drsoň půvabnou Jasminu na drobnou oslavu jejích devětadvacátých narozeniny do italských Benátek.

V současné době se ve volnu nemůžou vynadívat jeden na druhého, a tak se dá předpokládat, že většinu času tráví ne příliš oblečení v pronajatém apartmánu.

Související články

Další články