Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Jasmina prozradila, jak proběhly zásnuby: Komu děkuje za Rytmuse?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 47 fotografií
Slova lásky
Není tomu dlouho, co Jasminu Alagič (29) požádal o ruku její partner drsňák Rytmus (41). Ona mu s radostí skočila kolem krku a bez váhání řekla sladké ano. Zatímco Rytmus postoval fotečky ze zasnoubení, Jasmina mluvila poskrovnu. Až dosud.

Jasmina Alagič se k zásnubám příliš nevyjadřovala. Nyní se ale rozhodla, že svým fanouškům pocity přeci jen odtajní a na svém Instagramu zveřejnila předlouhý status, kde se svěřuje s tím, jak prožívá nejkrásnější období svého života.

„Dnes je to týden, co jsem odpověděla na tu nejkrásnější otázku. Hned, bez váhání a přirozeně, jak to bývá, když někoho v životě najdete. S obrovskou láskou a hrdostí Tobě v náš velký den slibuji, že budu Tvojí ženou až do konce života. Ten nahoře (každý mu říká jinak) je k nám tak laskavý a štědrý, že mu za tohle všechno nikdy nepřestaneme děkovat,“ píše medová slova Jasmina.

„Žádný další život se nekoná, žádný den nebude stejný dvakrát, a proto by měl být každý okamžik krásný. Protože pro něj odjakživa žiju, dnes jsi tím mým krásným okamžikem Ty a já si nás budu užívat, dokud budu moci. Jediné, co je v životě opravdu důležité, je v životě najít to, toho, tu, co vás dělá šťastným člověkem. Nic jiného není důležité. Jen tvoje štěstí, protože jenom tak ho můžeš šířit dál. Miluju tě, Rytmusi a mám vás ráda. Děkuju vám, že se vám můžu svěřit,“ dodává.

K tomu snad není ani potřeba nic dodávat. Ti dva jsou tak zaláskovaní, že nevidí ani neslyší. Tak ať jim to dlouho vydrží.

Související články

Další články