Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jasmina přiznala, že přestala kojit: Matky ji osočují, že Sanela odstavila schválně

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
tenký led
Synkovi Jasminy Alagič (30) a Rytmuse (43) Sanelovi už je půl roku. Pyšná maminka Jasmina šla tak trochu s kůží na trh, když na Instagramu přiznala, že už malého nekojí. Místo mateřského mléka teď krmí syna mlékem umělým a nemůže si ho vynachválit. Fanoušci se teď dohadují, jestli jí došlo mléko, nebo už měla kojení dost.

Jasmina věděla, do čeho jde, když na sociální síti prozradila, že malý Sanel už není živ jen z jejího prsu, nýbrž z lahvičky umělého mléka. "Vím, že toto téma je tenkým ledem na Instagramu, ale já se bruslit nebojím," přiznala na začátek.

Mléko došlo

"Malý Sanel oslavil půl roku a zkrátka jsem se ztotožnila s tím, že z tohoto mraku už nezaprší," popsala obrazně Jasmina. Vyznívá to, jako by Rytmusově ženě došlo mléko, některé matky ale soudí, že malého Sanela odstavila jednoduše proto, aby mohla propagovat konkrétní značku umělé výživy.

Jasmina, která se už tak má pohádkově především díky bohatství svého manžela, však jistě nemá zapotřebí, aby některé produkty násilně doporučovala. To některým uživatelkám zřejmě nedochází a k Jasminině ztrátě mléka se vyjadřují po svém. "Mně to je jedno, zda kojíte, jen mě zarazilo, že mlíko došlo. To je prostě kec. A dá se kojit a přikrmovat najednou. Tak snad reklama nebyla ten důvod, to by byla vážně velká škoda," vzkázala Jasmině jedna z nedůvěřivých žen.

Kritika ji nezlomí

"Každé ženy věc, jen nerozumím, že se obhajujete takovým nesmyslem, že už mlíčko prostě došlo. Je hezké, že máte Nutrilon, ale pokud jste kojila 6 měsíců, je škoda, že jste se na to vyprdla," vyjádřila svůj názor další z matek.

Jasmina zůstává jistě nad věcí... Na kritiku na různá témata je zvyklá a jako maminka malého Sanela ví nejlépe, jak si počínat, aby byl chlapeček spokojený.

Související články

Další články