Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jasmina nahrála děkovné VIDEO o zásnubách s Rytmusem: Tohle vzkazuje!

+ Dalších 48 fotografií
Stačilo půl roku bok po boku a Rytmus (41) s Jasminou Alagič (29) se rozhodli udělat další krok. V Bosně, kde jsou oba dva na dovolené od čtvrtka minulého týdne, se slovenský rapper rozhodl požádat svoji partnerku a moderátorku Jasminu o ruku. I když jsou spolu krátce, řekla mu své ano a teď se k celé věci vyjádřila.

Zásnuby v Bosně se rozhodl Rytmus ohlásit na sociálních sítích osobitým způsobem. Tato událost překvapila, ale nešokovala. Jelikož od začátku vztahu jdou oba dva do všeho po hlavě. Po okamžitém společném bydlení v pronájmu se rozhodli v létě pro koupi baráku.

Teď jsou ve vztahu, který začal na jaře zásnubami a Jasmina se rozhodla o celé události promluvit veřejně: „Děkuji za všechny gratulace a milá slova. Nečekala jsem je v takové míře. I když nejsem žádný životní filozof, chci vám říct jedno, nikdy v životě u ničeho neposlouchejte ostatní lidi.“

Dále dodala: „Neexistuje skoro nebo pozdě, hodně nebo málo. Existuje pouze jedna pravda, a to ta, kterou nosíte v sobě. Já i Patrik přejeme všem, aby vám v životě nechyběla láska, protože s ní jde všechno snáz,“ popsala zamilovaná a šťastná Jasmina.

Související články

Další články