Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Jasmina na tyhle narozeniny a vyznání od Rytmuse nikdy nezapomene! A Dara bude zuřit

Co ji vzkázal?
+ Dalších 84 fotografií
Rapper Patrik Rytmus Vrbovský (41) je zřejmě zamilovaný do Jasminy Alagič (29) opravdu až po uši! Na její dnešní narozeniny ji nejenže vzal na romantický výlet do Itálie, ale vyznal jí lásku způsobem který by chtěla slyšet snad každá! Myslí to opravdu vážně?

Jako dvě hrdličky se v posledních týdnech chovají Rytmus (41) s jeho novou partnerkou, moderátorkou Jasminou Alagič. Po dlouhém schovávání a tajení jejích lásky se pod nátlakem médií rozhodli jít s pravdou ven. No a po pár týdnech je tu další šok!

Jasmina totiž dnes slaví své 29. narozeniny a Patrik ji vzal na romantický výlet do Itálie, konkrétně do Benátek, kde jí vyznal lásku a svými slovy všechny překvapil. A líbit se to asi nebude hlavně Daře. Patrik totiž doslova pohřbil všechny své bývalé vztahy a dal najevo něco, co nikdy předtím veřejně neprohlásil.

„Tahle moje skvělá holčička dnes slaví 29 let. To kdy a kde jsme se po prvé setkali a jak to mezi námi začalo, si nechám pro sebe. Bylo to ale to nejsilnější, co jsem v životě zažil. Během minuty jsem cítil, že jsi,“ rapper dopsal jenom tečky a několik srdíček. Nakonec ještě dodal: „Všechno nejlepší, miluji tě.“

Opravdu je Jasmina tak okouzlující a dostala Patrika na kolena? Zapomněl už na to, jaké bylo seznámení s Darou? Vypadá to, že tyhle dvě hrdličky to berou hodně zhurta.

Mohlo by vás zajímat

Další články