Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Jasmina na to není sama, RYTMUS JE V TOM: Pupek mu roste závratným tempem!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 46 fotografií
Těhotenství
Rytmus (42) je z formy. Neskutečně mu narostl pupek i prsa. Po prosincové nakládačce od Marpa (34) to zřejmě přeháněl se sladkým. Jako by neotěhotněla jen Jasmina Alagič (29), ale i slovenský rapper, jenž se za drsňáka dal označit naposledy na přelomu tisíciletí.

Kdo teda čeká to miminko? Ňadra narostla nejenom těhotné Jasmině Alagič (29), ale i nastávajícímu tatínkovi Rytmusovi (42). Ten se teď pyšní větší velikostí než kdejaká česká puberťačka.

Dva týdny na dovolené v tropickém ráji očividně dokáže udělat své. Slovenský rapper, který dlouhé měsíce trénoval na boxerský zápas s Marpem (34), který v prosinci projel na celé čáře, je naprosto z formy.

Sám Rytmus je si toho moc dobře vědom, nebyl by to on, kdyby si ze sebe neudělal legraci. „Dnes sparingy v plné zbroji, našlehaný jak k*kot,“ připsal k fotce s vyvaleným pupkem. A dodal: „Dojebaná štítná žláza, kortikoidy, vysadil sypajdu, lajdáky jako 60letá babka a těžký váhy.“

Tak snad se z té natěšenosti na prvního potomka nedostal do požehnaného stavu i Rytmus. Třeba by ho to ale aspoň odnaučilo říkat lidem, které moc nemusí, „k***tkovci, tupí k*koti“ a podobně. Pak by se za něj syn nebo dcera nemuseli stydět!

Související články

Další články