Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jasmina má kritiky svého vzhledu dost: Tohle vzkazuje všem haterům

Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
kritika
Jasmina Alagič (30) je jakožto známá osoba stále někým hodnocena. V posledních týdnech je ale maminka měsíčního Sanela kritizována více něž kdy jindy. Ať už je to její vzhled, téma kojení nebo hubnutí. Manželka slavného Rytmuse (42) se svěřuje veřejnosti skoro se vším, přesto se stále diví, že se najdou i tací, komu se její osoba nelíbí. Kritikům teď poslala jasný vzkaz.

Manželka rappera Rytmuse (42) je na svém Instagramu jako doma. Svým sledujícím se svěřuje úplně se vším. Jasmina, která se pasovala do role influencerky, rozebírá se svými fanoušky své problémy, mindráky i okamžiky štěstí. V posledních týdnech však svými příspěvky rozpoutává často bouřlivé diskuze.

Čerstvá maminka by si přála mít měsíc po císařském řezu břicho jako před otěhotněním, což mnohé ženy zaskočilo a Jasmina se setkala z jejich strany s nepochopením. Poté se svěřila s tím, že už ji omrzel „mama stříh“ na mikádo, a tak si pořídila hned druhý den bohatou kštici, kterou se ihned po proceduře pochlubila. To samozřejmě také rozvířilo diskuzi. Každému se líbí něco jiného, ale všeobjímající Slovenka nechápe, že se najdou i tací, kterým se její změna nelíbí.

Ona však chce ze „sporu“ s lidmi na sociální síti vyjít s hlavou vztyčenou a plnou moudrosti. „Dlouhé vlasy ne, já bych zvolila kratší, velké oči, lepší by byly o něco menší, malé rty, příliš velké rty, na mě moc, na mě nic moc… Milion lidí je odborníky na všechno a to je v pořádku, pokud jsi TY se sebou spokojený a šťastný, tak jsi vyhrál,“ napsala na Instagram Jasmina, která dala všem najevo, že jí negativní kritika netrápí… Jak je to ale doopravdy?

Související články

Další články