Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič vyvezla kočárky se sestrou Alex: Ten její stál závratnou částku

Zdroj: in
+ Dalších 11 fotografií
rodinný výlet
Jasmina Alagič (30) kraluje nejkrásnějším maminkám v showbyznysu. Po porodu se z ní nestala puťka domácí, naopak rychlostí blesku shodila přebytečná kila a je zase náramnou kočkou. Přitom si dokáže plnými doušky užívat i rodinného života. O víkendu se svou starší sestrou Alexandrou vyvezly kočárky. Za ten Sanelův (3 měsíce) dal táta Rytmus (42) astronomickou částku!

Jasmina Alagič a Rytmus by se pro milovaného syna rozdali. Sanela zahrnují už od narození tím nejlepším, co je k dostání. I kočárek má přepychový, rodiče museli z peněženky vytáhnout 3 700 eur, v přepočtu bezmála 95 tisíc korun.

O víkendu Jasmina syna v luxusním kousku vyvezla do přírody. Na fotce u rybníka nechyběla ani moderátorčina starší sestra Alexandra, v jejímž kočárku odpočíval malý Elias. „Nikdy jsme s Alexandrou nemívaly krásnější neděle,“ pochvalovala si Alagič.

Podle informací eXtra.cz ji příští rok čeká návrat na televizní obrazovky ve velkém stylu. Jasmina by se měla znovu chopit moderátorského žezla v SuperStar, která ji vloni proslavila. Parťákem jí však tentokrát pravděpodobně nebude Leoš Mareš (43), jenž údajně dostal nabídku usednout v porotě.

A tady se podívejte, jak nádherně zařídili Rytmus s Jasminou tříměsíčnímu synkovi dětský pokojíček.

Související články

Další články