Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič vystavila NAHÉHO RYTMUSE před celým národem!

Jasmina Alagič a Rytmus
+ Dalších 91 fotografií
Je fakt Rytmus (41) King, jak si nechá říkat? Jasmina Alagič (29) v Instastories zveřejnila video, v němž zaprovokovala, když ukázala svého přítele tak, jak ho pánbůh stvořil.

„Nevím, co dělá váš frajer v půl druhé ráno, ale ten můj nahoře v okně opravuje žaluzie,“ komentuje při natáčení Jasmina video, v němž zachytila Rytmuse (41), jak vylézá zpoza závěsu a skáče evidentně nahý na podlahu.

Nástroj, který dnes už zná asi stejně důvěrně jako Dara Rolins (45), zachycen nebyl, pomohly totiž střihačské nůžky (jen aby po případném rozchodu Jasmina omylem mobil s plnou verzí „neztratila“!), nicméně fanynky slovenského rappera si leccos mohou domyslet.

Nicméně tahle srandička ukazuje, že dvojice je už sžitá. Rychle prošla vždy trapnou anabází zapírání až po přiznání a dnes už oficiálně tvoří pár. A ne, nemusíte nám děkovat, že jsme vám to na eXtra.cz naším odhalením takhle ulehčili…

Mohlo by vás zajímat

Další články