Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič vyděsila fanoušky: Nechala psa okusovat ruku malého Sanela?

+ Dalších 13 fotografií
Palba kritiky
Pořádného přešlapu se zase jednou dopustila Jasmina Alagič (30). Na sociální síti si vystavila video s malým synem Sanelem (3 měsíce) a svou fenkou Daphne. Fanoušci okamžitě začali bít na poplach. Mají problém s tím, že pes se tlamou dotýkal chlapečkovy ruky a mohl ho prý poranit.

Jestliže je nějaká matka pod drobnohledem, pak je to nepochybně Jasmina Alagič (30). Ať zveřejní na Instagramu cokoliv, vlna dobře míněných rad od zkušenějších matek, ale i nepříjemné kritiky na sebe nenechává dlouho čekat.

Fanoušci neváhali poučit o péči o malé miminko Rytmusovu (42) manželku ani tento týden.

Tentokrát se jim nelíbí, že pustila svou fenku k malému Sanelovi (3 měsíce) tak blízko. Na záběrech je vidět, že se pes čenichem dotýká jeho ruky, snad ji i olizuje. „Nechala psa, aby okusoval synovi ruku? Kde to proboha jsme?“ diví se jedna z kritiček.

„Tolikrát už se stalo, že pes zaútočil na dítě a skončilo to hodně špatně. To se opravdu může stát každému a je úplně jedno, co za plemeno to je. Jasmina by měla být opatrnější,“ přisadila si další.

Je sice pravdou, že moderátorka svou fenku zná nejlépe a ví, co všechno si může dovolit. Na druhou stranu je něco i na slovech kritiků. Zastáváte stejný názor, anebo podle vás Jasmina neudělala nic špatného?

Dlužno zároveň dodat, že si rodinka z rýpavých vzkazů nic nedělá. „Tohle je nejnádhernější období. Životní i roční,“ rozplývala se Jasmina v úterý večer.

Mohlo by vás zajímat

Další články