Bylo velkým překvapením, když slovenská televizní stanice Markíza oficiálně představila moderátorku a momentální partnerku rappera Rytmuse (41) Jasminu Alagič jako další tvář, která se objeví ve slovenské verzi pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Jasmina v minulosti mluvila o tom, že záviděla finalistům SuperStar 2018. Chtěla se totiž také ukázat v roli zpěvačky a vyzkoušet si nějakou tu choreografii. Teď se jí sen splnil a v prvním díle se představila jako známá americká rapperka Missy Elliott.

I když byl pro porotce její výkon skvělý a vychválili ji až do nebes, diváci váhali. Někteří byli zklamaní, jiní si vystoupení chválili, ale rozhodně nebyla favoritkou. Diváci by ji ale raději viděli v roli Rytmuse nebo zpěvačky Dary Rolins, je to ale vůbec možné, aby si Jasmina vytáhla zrovna jednoho z nich?

V dalším díle se představí jako mladá a talentovaná americká zpěvačka Camila Cabello. Tady si mladá moderátorka bude ale muset pořádně máknout, lidé a porota budou totiž tentokrát očekávat opravdový zpěv. Zvládne to?