Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič v Tvojí tváři jako známá rapperka: Povedlo se jí to? VIDEO

+ Dalších 16 fotografií
Jasmina Alagič (29) se poprvé předvedla ve slovenské verzi show Tvoje tvář má známý hlas. I když porotu okouzlila a byli z jejího vystoupení nadšeni, nestačilo to na výhru. První hvězdou, kterou napodobila, byla známá rapperka Missy Elliott (47). Diváci by ji raději viděli jako Daru Rolins nebo Rytmuse, dohadují se v diskuzích.

Bylo velkým překvapením, když slovenská televizní stanice Markíza oficiálně představila moderátorku a momentální partnerku rappera Rytmuse (41) Jasminu Alagič jako další tvář, která se objeví ve slovenské verzi pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Jasmina v minulosti mluvila o tom, že záviděla finalistům SuperStar 2018. Chtěla se totiž také ukázat v roli zpěvačky a vyzkoušet si nějakou tu choreografii. Teď se jí sen splnil a v prvním díle se představila jako známá americká rapperka Missy Elliott.

I když byl pro porotce její výkon skvělý a vychválili ji až do nebes, diváci váhali. Někteří byli zklamaní, jiní si vystoupení chválili, ale rozhodně nebyla favoritkou. Diváci by ji ale raději viděli v roli Rytmuse nebo zpěvačky Dary Rolins, je to ale vůbec možné, aby si Jasmina vytáhla zrovna jednoho z nich?

V dalším díle se představí jako mladá a talentovaná americká zpěvačka Camila Cabello. Tady si mladá moderátorka bude ale muset pořádně máknout, lidé a porota budou totiž tentokrát očekávat opravdový zpěv. Zvládne to?

Související články

Další články