Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič v Rytmusově kůži: Doslova! Fanoušky Tváře ale naštvala

+ Dalších 21 fotografií
Tvoje tvář
Ve slovenské obdobě soutěže Tvoje tvář má známý hlas vystupovala i Jasmina Alagič (29), která se nedávno zasnoubila s rapperem Rytmusem (41). V show si vybrala písničku právě od něho. S pozitivními ohlasy se zrovna ve finále ale příliš nesetkala.

Až v posledním díle slovenské verze Tvoje tvář má známý hlas měla Jasmina Alagič předvést svého snoubence rappera Rytmuse (41). Fanoušci ale jejím výkonem příliš nadšeni nebyli. „Ta Jasmina se nedá poslouchat,“ píše jeden z účastníků diskuze na sociální síti.

„Strašné. Už jen kvůli tomu, že si vybrala písničku od snoubence. Podle mě se k sobě vůbec nehodí a bylo to dost trapné,“ píše další. „Ve finále její nejhorší výkon. Pokaždé byla dobrá, ale tohle se nedalo,“ ozývá se další.

Jasmina se zkrátka sekla, ale žádné příště už nebude. Lidé jí po celou dobu fandili, ale tentokrát se k ní otočili zády.

Mohlo by vás zajímat

Další články