Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Jasmina Alagič upřímně o vzhledu syna Sanela: Nelíbil se mi, nechtěla jsem mu dát pusu

Na Sanela si musela moderátorka zvykat.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
pochyby
Jasmina Alagič (30) je velmi otevřená bytost, čehož si váží nejen její manžel Rytmus (42), ale i tisíce jejích fanoušků. Dokonce se nebála před národem přiznat, že se jí její syn Sanel po narození tak úplně nelíbil a že vypadal jako zvířátko. Podobné pocity má jistě i řada ostatních žen, jenže přiznat si tento fakt, že jejich dítě nevypadá vůbec tak, jak si ho představovaly, a navíc o tom mluvit veřejně, si dovolí málokterá.

Dvouměsíčního Sanela moderátorka Jasmina Alagič a rapper Rytmus (42) zatím veřejnosti neukázali. Jasmina to v Show Jana Krause, kde byla hostem, zdůvodnila tím, že je zkrátka ještě maličký.

Po chvilce se ale rozpovídala o tom, jak je překvapená z toho, že skoro každý den vypadá její synáček jinak. "Když mi ho moje porodní asistentka podala, řekla jsem si proboha... a když jsem mu měla dát pusu... uff," začala Jasmina popisovat první momenty, kdy uviděla vytouženého syna.

"Nebylo mi to celé ještě blízké, opravdu vypadal zvláštně," přiznala moderátorka, na které bylo vidět, že si po porodu spíše prožila šok než nejkrásnější životní chvilky. "Na jeho tvář jsem si musela zvykat, vypadal jako opička, byl strašně chlupatý," pokračovala dál Jasmina, která, když viděla, že manžel Rytmus se k Sanelovi má o mnohem víc než ona, postupně se začala přidávat na jeho stranu a syna začala brát takového, jaký je.

"Dneska už je Sanel plnější a nadšení z mateřství už prožívám spolu s Paťom," uzavřela téma vzhledu svého syna.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy