Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jasmina Alagič ukázala svého vysportovaného otce: Rytmus poslal dojemný vzkaz

Jasmina Alagič ukázala svého vysportovaného otce: Rytmus poslal dojemný vzkaz
Zdroj: archiv Jasminy Alagič
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
rodina
Balkánské kořeny v sobě Jasmina Alagič (30) nezapře v mnoha ohledech. Respekt a důraz na rodinu je jedním z nich. Krásná moderátorka se pochlubila záběry svého otce, jak se rozcvičuje. Přidala i dojemná slova a svou troškou do mlýna přispěl i její manžel Rytmus (43).

"65 let. Ráno běh, večer box. Už přes 50 let každý den. A já se sotva rozběhnu," smála se Jasmina Alagič u videa svého tatínka, který je evidentně ve skvělé formě.

Moderátorka, kterou u nás proslavila SuperStar 2018, má balkánské kořeny. Na jihu je rodina na prvním místě a Jasmina se to nebojí pravidelně dávat najevo.

Ani Rytmus neskrýval dojetí, že jeho syn má skvělého dědu, na kterého může být pyšný. "Já jsem tak šťastný, že má náš Paťko takového dědečka. Vzor v hodně směrech i pro mě," napsal drsný rapper, který rovněž klade příbuzné do popředí.

Láska jim jenom kvete

Jasmina s Rytmusem měli před nedávnem dvouleté výročí vztahu. A zanedlouho bude následovat rok od svatby. Je jasné, že jim láska i nadále jenom pokvete.

„Dnes jsou to přesně dva roky, co jsem pochopil, co je to smysl života. Ano, můj život už není jako předtím díky mojí manželce, po boku které přišel přesně ten životní moment, kdy to prostě zapadne jako puzzle. Nezapomenutelná chvíle 18. 4., přibližně v tento čas,“ rozplýval se k výročí Rytmus.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy