Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič ukázala, jak kojí malého Sanela: Rozpoutala tím válku matek

+ Dalších 11 fotografií
kojení
Jasmina Alagič (30) je už téměř měsíc pyšnou maminkou malého syna Sanela. Na svém Instagramu se fanouškům ohledně mateřství ráda vyzpovídává a rozhodně se nestydí říct vše tak, jak to je. Nyní ukázala fotku, na které svého syna kojí, zřejmě ale netušila, jakou válku tím rozpoutá. Odpůrkyně a příznivkyně kojení si v komentářích pod fotkou vjely do vlasů. Zatímco odpůrkyně Jasmině vyčítají, že kojení je intimní věc, která ven a na sociální sítě nepatří, příznivkyně ji zuby nehty brání.

Manželka rappera Rytmuse a matka ani ne měsíčního Sanela Jasmina Alagič rozpoutala na Instagramu válku. Stačilo k tomu jen jedno – zveřejnit snímek, na kterém kojí. Kojení je téma, které vždy spolehlivě rozvíří diskuze, Jasmině to ale zřejmě nedošlo a na jejím profilu se tak sešla spousta jeho odpůrkyň i příznivkyň.

Diskuze přitom začala docela nevinným dotazem. „Nic ve zlém, ale musíte se fotit i při kojení? Působí to divně,“ napsala jedna z Jasmininých fanynek. „Co je na tom divného? Krmí svoje dítě,“ odpověděla další. A tak začala válka dvou táborů s odlišnými názory, kterou nelze zastavit. Ačkoliv negativní komentáře jsou mazány buď jejich autorkami, nebo samotnou Jasminou, další a další přibývají každou chvíli.

„To je dneska normální, vystavit se při kojení všude? Ano, je to příroda, ale to je i vyměšování a to vám taky nikdo pod nos necpe,“ znělo v komentáři, který zřejmě sama autorka po vlně drsné kritiky na její účet smazala.

Nejde o první velkou diskuzi, která se na Jasminině profilu objevila poté, co se stala matkou. Poprvé byla nařčena z toho, že na svém synovi vydělává, následně jí bylo vyčteno, že řeší hlouposti, když chce měsíc po porodu hubnout, a nyní se ženy hádají, jak má kojení fungovat. Co si o tom myslíte vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články