Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Jasmina Alagič tři měsíce po porodu: Zhubla rychlostí světla, skoro z ní trčí kosti

Jasmina Alagič tři měsíce po porodu: Zhubla rychlostí světla, skoro z ní trčí kosti
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
kila dolů
Jasmina Alagič (30) má tři měsíce po porodu a vypadá lépe než před ním. Někteří fanoušci si ale myslí, že hubne závratnou rychlostí a možná by měla zvolnit. Jasmina se ukázala na veřejnosti a pokřtila novou kolekci rtěnek. Oblékla krásné modré šaty, které zdůrazňovaly její hubenou postavu.

„Neuvěřitelné, jak se mění každým dnem. Jak objevuje svět, ty první emoce, když něco poprvé vidí nebo cítí. Jako by chtěl něco říct, vyjádřit, ale ještě to nejde. Moc si to užíváme, jako by nic jiného ani neexistovalo,“ svěřil se nedávno na sociálních sítích Rytmus (42) na adresu svého syna Sanela

Malý Sanel na konci října oslavil tři měsíce a roste z něj pořádný chlap. „Když mi ho moje porodní asistentka podala, řekla jsem si proboha… a když jsem mu měla dát pusu… uff,“ rozněžnila se novopečená maminka Jasmina Alagič

Lepší postava než před porodem

Jasmina, která se před porodem živila jako moderátorka, vždy vypadala perfektně a na svém vzhledu si zakládá. Během těhotenství nabrala pár kil, ale podle fotek to vypadá, že tři měsíce po porodu je má dávno dole.

Naposledy se ukázala na křtu nové kolekce rtěnek, kde doslova zářila. Oblékla nádherné modré šaty, které daly vyniknout její hubené postavě. Někteří lidé jsou ale toho názoru, že hubne až moc. Reagovali hlavně na to, že Jasmině jsou až moc vidět klíční kosti.

Na druhou stranu je pravda, že Jasmina je od porodu prakticky neustále v zápřahu. I přesto, že by měla mít klidový režim, snaží se plnit všechny své pracovní povinnosti. Starost o malého Sanela je jistě náročná a Jasmina se nezastaví.

Maminky jistě moc dobře chápou, že při malém dítěti se hubne samo. Navíc Jasmina má prakticky v popisu práce vypadat dobře a to zvládá na jedničku.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy