Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič to schytala kvůli synovi: Obvinění z bezohlednosti a podvodu!

Zdroj: archiv Rytmuse a J. Alagič
+ Dalších 17 fotografií
koronavirus
Jasmina Alagič (30) ještě před týdnem tvrdila, že radši nebude vycházet z domova a návštěvy omezí na nejbližší přátele. Ale zdá se, že to byla jenom prázdná slova. Moderátorka si vyjela i s kočárkem se sedmiměsíčním synem Sanelem na nákupy! Strhla se slovní přestřelka, kterou si moderátorka snad ani nezasloužila!

"Byli jsme na nákupu a samozřejmě jsme nezapomněli na našeho nejmladšího strávníka, který jen tak mezi námi podle mě vážně nemá záklopku," směje se Jasmina Alagič u fotky, na které pochoduje s kočárkem v rukách a rouškou na obličeji.

Z toho se některým fanouškům zatočila hlava, protože koronavirová hrozba zdaleka nepominula. "Tak v této situaci bych určitě malé dítě do obchodu nebrala!" podotkla Samie. Manželka rappera Rytmuse (43) navíc sama psala, že teď radši nevystrčí paty z jejich vily za Bratislavou.

Půvabná moderátorka ale ještě dodala: "Aby na mě zase nekulil ty svoje velké oči u regálu s dětskou výživou a u rohlíků, tak ho Gábinka hlídala venku. Přiznávám, že teď ho do obchodů vůbec neberu, vždy je s ním někdo venku, protože... No prostě pro jistotu."

Jasmina to přepsala!

Řada lidí na to kritiky začala upozorňovat. "Vždyť píše, že do obchodu ho nebere a je s nimi vždy někdo, aby ho pohlídal. Víš, zkus líp číst, pokud umíš," napsala Stef. Pak přišlo obvinění z podvádění! Pasáž o tom, že se synem Jasminy a Rytmuse někdo čekává před vchodem, ale prý u moderátorčina příspěvku přibyla až později!

"Tak to přepsala, protože včera to tam nebylo!" opáčila Samie.

Ať už to Jasmina napsala hned, anebo tvrzení do příspěvku doplnila, doufáme, že je pravdivé!

Související články

Další články