Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič štěstím bez sebe: Po porodu předvedla, jak kojí malého Sanela

+ Dalších 25 fotografií
Radost ze syna
 • Rytmus (42) a Jasmina Alagič (30) se stali rodiči, krásná moderátorka konečně porodila
 • Nejprve se čerstvě narozeným synem pochlubil Rytmus, zanedlouho s fotkou přispěchala i Jasmina
 • Novopečená maminka se toho nebála a rovnou ukázala, jak miminko v porodnici kojí
 • Chlapeček dostal jméno Sanel a očividně se má k světu
 • Jasmina Alagič (30) a Rytmus (42) prožívají nejšťastnější okamžiky v životě. Krásná moderátorka porodila a s rapperem se stali rodiči. Jejich první syn dostal jméno Sanel.

  Rytmusova polovička se pochlubila na Instagramu fotkou z porodnice, na které vytouženého chlapečka kojí. „Toto nemůžu a nechci s vámi neprocítit: jsem máma! Sanel je s námi a jaké to je? Až to budu moct vyjádřit slovy, určitě vám o tom povím, zatím se to nedá. Bože, děkujeme,“ raduje se Jasmina, na kterou se přišla podívat i její sestra Alexandra Alagič.

  Štěstím bez sebe je i Rytmus, jenž si miminko dlouhá léta přál. „Čekal jsem na tebe celý život, v mém podvědomí jsem tě nosil každý den,“ jásá na Instagramu.

  Se synem v náruči teď Jasminu a Rytmuse čeká nové životní období, kterého se už nemohli dočkat. Na založení rodiny se dobře připravili, za Bratislavou si pořídili luxusní vilku. Nepochybujeme, že dětský pokojíček mají dávno přepychově zařízený, takže Sanel se bude po propuštění z porodnice mít jako v bavlnce.

  Mohlo by vás zajímat

  Další články