Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič štěstím bez sebe: Po porodu předvedla, jak kojí malého Sanela

Zdroj: Instagram
+ Dalších 24 fotografií
Radost ze syna
Rytmus (42) a Jasmina Alagič (30) se stali rodiči, krásná moderátorka konečně porodila Nejprve se čerstvě narozeným synem pochlubil Rytmus, zanedlouho s fotkou přispěchala i Jasmina Novopečená maminka se toho nebála a rovnou ukázala, jak miminko v porodnici kojí Chlapeček dostal jméno Sanel a očividně se má k světu

Jasmina Alagič (30) a Rytmus (42) prožívají nejšťastnější okamžiky v životě. Krásná moderátorka porodila a s rapperem se stali rodiči. Jejich první syn dostal jméno Sanel.

Rytmusova polovička se pochlubila na Instagramu fotkou z porodnice, na které vytouženého chlapečka kojí. "Toto nemůžu a nechci s vámi neprocítit: jsem máma! Sanel je s námi a jaké to je? Až to budu moct vyjádřit slovy, určitě vám o tom povím, zatím se to nedá. Bože, děkujeme," raduje se Jasmina, na kterou se přišla podívat i její sestra Alexandra Alagič.

Štěstím bez sebe je i Rytmus, jenž si miminko dlouhá léta přál. „Čekal jsem na tebe celý život, v mém podvědomí jsem tě nosil každý den,“ jásá na Instagramu.

Se synem v náruči teď Jasminu a Rytmuse čeká nové životní období, kterého se už nemohli dočkat. Na založení rodiny se dobře připravili, za Bratislavou si pořídili luxusní vilku. Nepochybujeme, že dětský pokojíček mají dávno přepychově zařízený, takže Sanel se bude po propuštění z porodnice mít jako v bavlnce.

Související články

Další články