Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič slaví 30 let: Rytmus v přání odhalil svou milující stránku

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 147 fotografií
narozeniny
Jasmina stihla před třicítkou vše, co si téměř každá žena přeje - vdala se a otěhotněla. Nyní přišel den, kdy se oficiálně rozloučila s titulem takzvané dvacítky a oslavila své 30. narozeniny. Rytmus (42) na počest své ženy opět odhalil svou jemnější stránku a napsal jí krásný vzkaz. I Jasmina sama se v den svých narozenin na Instagramu rozpovídala.

Krásná moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská se stala třicátnicí. Ačkoliv jiné ženy obvykle propadají depresi z každého roku navíc, Jasmina ukázala, že se ze života bude zřejmě vždy radovat. Stejně tak i její manžel Rytmus, který jí poslal dojemné přání na Instagramu.

Rytmus doufá, že Jasmina zůstane stále stejná. „Dnes je ti 30 let, děvčátko moje. A já ti od srdce přeji, abys zůstala stále tak horkokrevná, laskavá a bláznivá. Zachovej si to čisté dítě v tobě, ten dětský svět, ve kterém nemají místo žádné starosti. Jsi to nejlepší a nejvážnější, co mě v životě potkalo a změnilo mi život od základů. Všechno nejlepší, ženo moje,“ napsal rozněžnělý rapper.

I Jasmina se v den svých narozenin rozpovídala. „Děkuju ti bože, děkuju ti vesmíre za každý jeden den mých dnes už 30 let, neměnila bych sekundu. Je mi dopřáván ten nejkrásnější život a velmi si toho vážím. Nic nepotřebuju, bez skromnosti, ale s obrovskou pokorou přiznávám, že všechno mám. Rodinu, přátele, milujícího a mnou milovaného muže, vysněného syna pod srdcem, práci a mysl nastavenou tak, abych si užívala každou sekundu nenahraditelného života,“ napsala na Instagram.

Alagič si, zdá se, umí narozeniny a vlastně i celý život užívat tak, jak se patří. Letos ji kromě svatby a kulatin čeká ještě jeden velmi radostný okamžik, a to je narození jejího synka. Dle velikosti bříška už by porod mohl přijít zanedlouho, a tak je jen otázkou času, kdy bude moderátorka s Rytmusem tvořit plnohodnotnou rodinu.

Související články

Další články