Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič si to nemohla nechat pro sebe: Pravda o porodu císařským řezem

+ Dalších 23 fotografií
Císař
Spekulace o císařském řezu se ukázaly jako pravdivé a Jasmina Alagič (30) odhalila detaily svého porodu. Rytmusova (42) vyvolená a novopečená maminka září štěstím a je ráda, že už to má za sebou. Nejtěžší úkol ji však teprve čeká, Sanel (8 dní) bude určitě pořádný rošťák a vychovat ho nebude jen tak.

„První týden mámou. Milion nových věcí a vlastně si už ani nepamatujete, jaké to bylo předtím, bez něho,“ rozplývá se Jasmina Alagič (30), která se minulý pátek stala poprvé maminkou. Premiéra to byla i pro Rytmuse (42), který si potomka léta přál. Jejich syn Sanel přišel na svět císařským řezem.

Kromě manžela byla a je pro Jasminu velkou oporou i sestra Alexandra Alagič, která rodila už před několika měsíci a krásné moderátorce tak mohla předat nabyté zkušenosti.

„Děkuji ti sestro moje, jsi tou nejúžasnější pomocí v období po císaři a vlastně i před ním. A tím se dostávám k jedné z nejčastějších otázek, kterým se vůbec nevyhýbám, všechno sleduji, dívám se a odpovědi budu kouskovat, nedá se to naráz. Císař byl proto, že se maličký neotočil, end of story,“ vysvětlila Alagič, proč nemohla porodit přirozenou cestou.

A zatímco fanynky jsou nadšené, že se nezdráhala odpovědět i na tak intimní dotaz, sama Jasmina jejich jásot rozhodně nesdílí. „Svými odpověďmi nechci ze svého profilu udělat mateřské diskusní fórum, děkuji, že to chápete,“ odpálkovala je s tím, že další otázky si bude pečlivě vybírat a byla by nerada, kdyby se pod jejími příspěvky mluvilo pouze o dětech.

Mohlo by vás zajímat

Další články