Jasmina Alagič patří momentálně mezi nejkrásnější moderátorky Česka a Slovenska. Není proto divu, že se do jejího půvabu a milé povahy zamiloval i rapper Rytmus. Když si ale srovnáte nynější podobu Jasminy a tu před deseti lety, tak je poznat, že se na jejím vzhledu mnohé změnilo.

Kolik plastických operací si nechala nová holka Rytmuse udělat, aby vypadala tak dokonale? Na to jsme se zeptali odborníka na plastické operace a ředitele kliniky Medico Beauty Roberta Paulata. „U Jasminy můžeme jasně vidět, že prošla několika úpravami a pracoval na ní opravdu dobrý chirurg,“ pochválil Robert současný vzhled Jasminy.

Je pravdou, že při srovnání fotky před a po se jedná o velký rozdíl. „Hned jsem si všiml upraveného nosu. Na starší fotce je větší a širší. Na nové fotce jde vidět, že má Jasmina užší a delší nos. Dále je na první pohled evidentní, že je udělaná i pusa.“ Takové drobné zákroky si nechává udělat v dnešní době téměř každá druhá.

Proto jen málo kdo dnes ví jak Jasmína v minulosti vypadala, a jak vlastně asi vypadá po ránu? Jaký pohled se naskytne denně Patrikovi? Moderátorka se rozhodla obměnit své dlouhé nasazené vlasy a momentálně má své přirozené jemné a krátké.

Každý den není posvícení, a proto ani Jasmina svůj vzhled nehrotí 24/7. Bez problému si cvakla selfičko kde je neupravená bez vlasů a vypadá jako obyčejná holka. Co říkáte vy? Líbí se vám?