Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič shodila umělost! Takhle doopravdy vypadá bez úprav

+ Dalších 70 fotografií
Jasmina Alagič (29) si momentálně užívá léto po boku své čerstvé lásky známého slovenského rappera Rytmuse (41). I když ji noho žen obdivuje za nádherné dlouhé vlasy, krásné tělo a dokonalý vzhled. Není to ale jen zásluha genetiky, Jasmina si hodně dopomáhá různými zákroky, a šikovnými rukami profesionálů.

Jasmina Alagič patří momentálně mezi nejkrásnější moderátorky Česka a Slovenska. Není proto divu, že se do jejího půvabu a milé povahy zamiloval i rapper Rytmus. Když si ale srovnáte nynější podobu Jasminy a tu před deseti lety, tak je poznat, že se na jejím vzhledu mnohé změnilo.

Kolik plastických operací si nechala nová holka Rytmuse udělat, aby vypadala tak dokonale? Na to jsme se zeptali odborníka na plastické operace a ředitele kliniky Medico Beauty Roberta Paulata. „U Jasminy můžeme jasně vidět, že prošla několika úpravami a pracoval na ní opravdu dobrý chirurg,“ pochválil Robert současný vzhled Jasminy.

Je pravdou, že při srovnání fotky před a po se jedná o velký rozdíl. „Hned jsem si všiml upraveného nosu. Na starší fotce je větší a širší. Na nové fotce jde vidět, že má Jasmina užší a delší nos. Dále je na první pohled evidentní, že je udělaná i pusa.“ Takové drobné zákroky si nechává udělat v dnešní době téměř každá druhá.

Proto jen málo kdo dnes ví jak Jasmína v minulosti vypadala, a jak vlastně asi vypadá po ránu? Jaký pohled se naskytne denně Patrikovi? Moderátorka se rozhodla obměnit své dlouhé nasazené vlasy a momentálně má své přirozené jemné a krátké.

Každý den není posvícení, a proto ani Jasmina svůj vzhled nehrotí 24/7. Bez problému si cvakla selfičko kde je neupravená bez vlasů a vypadá jako obyčejná holka. Co říkáte vy? Líbí se vám?

Mohlo by vás zajímat

Další články