Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Jasmina Alagič se zvěčnila se synem Sanelem (2): Lidi snímkem vyděsila k smrti

Jasmina Alagič vyděsila fanoušky.
Zdroj: foto Jasmina Alagič / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
strašidelné

Moderátorka Jasmina Alagič (32) a rapper Patrik Rytmus Vrbovský (44) soukromí svého syna velmi chrání a jeho obličej na jejich sociálních sítích nenajdete. Maminka Jasmina se na svých soiciálních sítích opět pochlubila rozkošnou fotkou, na které drží v náruči dvouletého Sanela. Snímek její fanoušky ovšem vyděsil detailem, který působí jako z hororu. 

"Nejkrásnější místo na Zemi - doma," napsala moderátorka Jasmina Alagič ke krásnému snímku, na kterém drží v náruči svého syna Sanela, jejž zřejmě pořídil její manžel Patrik Vrbovský alias Rytmus. Jasmina však novým příspěvkem své fanoušky spíše vyděsila, protože ti si všimli detailu, kterým je panenka jako z hororu (v rohu nahoře), jež má být halloweenskou ozdobou obývacího pokoje.

Ta panenka je na infarkt, píší lidé

U snímku se tak vmžiku objevila spousta komentářů, které mířily pouze na hororovou panenku. "Nemohla jsem si nevšimnout té hororové panenky. Jít okolo ní v noci, tak asi umřu," píší s vtipem lidé, kterým dokonce připadá, že je panenka sleduje.

"Ta panenka vzadu je na infarkt. Jen doufám, že Jasmina nenapíše, že tam žádná není," uvádí další sledující. Někteří z panenky dokonce pocítili i zlou energii. "Poprvé něco komentuji, ale z té panenky jde velmi zlá energie. K vám mi nepasuje, sice je to vaše věc, ale vy jste vždy plná dobré energie," vrtěli hlavou. "Ta panenka na koni je brutální. Normálně jsem se lekla," přidala se Ilona.

Jedna z dam uvedla, že je to každého věc, jaké dekorace doma má. "I kdyby tam byl Freddy Krueger," napsala, na což se Jasmína rozhodla s úsměvem reagovat: "To je výborný nápad."
Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy