Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jasmina Alagič se za úpravy v obličeji nestydí: Zvětšené rty a plazma do tváře

Jasmina Alagič se za úpravy v obličeji nestydí: Zvětšené rty a plazma do tváře
Zdroj: Jasmina Alagič archiv
+ Dalších 9 fotografií
úpravy
Moderátorka a maminka Jasmina Alagič (31) patří mezi jedny z nejúspěšnějších lidí na českých a slovenských sociálních sítích. Fanoušky hlavně baví její otevřenost a upřímnost. Jasmina byla v minulostmi na sociálních sítích osočena, že jsou její úpravy v obličeji příliš. Sympatická moderátorka se ale za své úpravy nestydí a nebojí se o nich veřejně mluvit.

Manželka slovenského rapera Rytmuse (43) Jasmina Alagič je úspěšná na všech frontách. Do podvědomí hlavně české veřejnosti se dostala díky moderování pěvecké show SuperStar. Následně proslula vztahem s Rytmusem, se kterým v současné době vychovávají malého syna.

Jasmina válí i na sociálních sítích, kde ji fanoušci naslouchají a rádi s ní řeší různá témata. Moderátorka je velmi otevřený člověk a s lidmi sdílí spoustu ze svého soukromí. Tvář syna zatím s Rytmusem neukázali, ale jinak nemá Alagič problém mluvit o ničem.

V lednu tohoto roku se Jasmina objevila na party show SuperStar a nešlo si nevšimnout, že má nezvykle velké rty. "Její pusa je opravdu obrovská. Nemůžu se přestat dívat," dělali si z ní tehdy srandu lidé na sociálních sítích.

Jasmina je ale setřela přiznáním, za které se ani trochu nestydí. "Ano, dala jsem si aplikovat kyselinu hyaluronovou. Momentálně jsou rty větší, než jak budou vypadat ve finále, protože to mám stále čerstvé. Každý rozumný člověk pochopí, že někdo je opuchlý víc a někdo méně. Takže už za pár dní uvidíte, jestli se mé rty skutečně tak moc změnily," vzkázala.

Za úpravy v obličeji se nestydí!

Jasmina Alagič nemá problém jít s kůží na trh a přiznat pravdu i přesto, že se vždy najde někdo, kdo se jí bude snažit přechytračit. Nedávno se s lidmi podělila o to, jak udržuje svůj obličej stále svěží. Na první pohled jehla v obličeji Jasminy působila děsivě, ale moderátorka fanoušky uklidnila.

"Toto se opravdu oplatí vyzkoušet. Žádné umělé látky, jen vaše plazma. Já jsem to opravdu ani necítila," vzkázala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy