Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič prozradila, jaká jména jí jsou nejbližší pro miminko: Rytmusova holka své kořeny nezapře

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 38 fotografií
těhotenství
Jasmina Alagič (29) a Rytmus (42) prožívají jedno ze svých nejlepších období v životě. Půvabná moderátorka se svým snoubencem oznámili, že čekají miminko, přímo na Štědrý den. Zanedlouho nato Jasmina prozradila, že to bude kluk. Fanoušky nejvíce zajímá, jaké jméno hodlá budoucí maminka dát svému prvorozenému synovi?

Rytmus (42) si se svojí snoubenkou Jasminou Alagič užívají perfektní dovolenou na Maledivách. Slovenský rapper moc dobře ví, jak si svoji těhotnou lásku hýčkat. Jasmina nedělala kolem pohlaví miminka žádnou vědu.

Na sociálních sítích zkrátka oznámila, že čekají chlapečka. Dychtiví fanoušci se totiž nemohli dočkat, až jejich oblíbená kráska prozradí, co se za pár měsíců narodí. Sotva se dozvěděli, že to bude chlapeček, okamžitě další jejich otázky směřovaly na jména.

Zdá se, že i v tomhle má temperamentní Jasmina jasno. "Jaká jména se ti líbí? Tradiční, nebo cizí?" naráželi opatrně lidé na sociálních sítích. "Všechna jména jsou krásná a mají něco do sebe. Nejbližší jsou ale balkánská," prozradila Jasmina.

Je tedy velmi pravděpodobné, že Jasmina svého chlapečka pojmenuje nějakým tradičním balkánským jménem. Holt, tahle dračice své kořeny nezapře!

Související články

Další články