Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič prošla neskutečnou proměnou: Z venkovské pipinky dokonalou kráskou!

To je proměna, co?
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 80 fotografií
Jasmina Alagic (28) patří mezi nejpůvabnější moderátorky jak v Česku, tak na Slovensku. Navíc se do ní zamiloval drsný rapper Rytmus (41), který si před časem prošel rozchodem s Darou Rolins (45), s níž byl dlouhých sedm let. Jasmina je opravdu půvabná žena, ale k dokonalosti ušla dlouhou cestu.

Jasmina Alagič za dobu svého působení na televizních obrazovkách prošla opravdu velkou proměnou. Všichni známe půvabnou moderátorku jako perfektně upravenou ženu, která na sobě nemá jedinou chybičku.

Jenomže to nebyla vždycky pravda. Před deseti lety sice měla Jasmina postavičku jako lusk, ale se vzhledem to trochu pokulhávalo. Sympatická byla vždycky, ale pár chybiček by se jistě našlo. To ale nemění nic na tom, že moderátorka SuperStar 2018 na sobě zapracovala a nyní vypadá skvostně.

Není divu, že jejímu šarmu podlehl i slovenský rapper Rytmus (41), který se na sociálních sítích vyjádřil, že je do Jasminy zamilovaný. Štěstí jim přeje i Rytmusova bývalá partnerka Dara Rolins (45), které Jasmina připadá velmi sympatická.

Pohledná Jasmina ušla opravdu velký kus cesty a je to znát. Snad se jí vztah s Rytmusem vydaří.

Související články

Další články