Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič promluvila o trpké minulosti: Co ji tolik zasáhlo a poznamenalo?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 91 fotografií
Moderátorka a aktuální přítelkyně rappera Rytmuse Jasmina Alagič (29) je sice půvabná dáma, ale v minulosti si kvůli svému vzhledu, původu, ale i jménu vytrpěla mnoho. Teď otevřeně promluvila, co ji dlouhé roky trápí a kdo jí znepříjemňoval dětství i dospívání.

Tohle nikdo ani jen netušil! Moderátorka a partnerka Patrika Rytmuse Vrbovského (41), Jasmina Alagič, působí velmi klidně a vyrovnaně. Má práci i peníze, dokonce posledních pár měsíců si užívá lásku, kterou ji zahrnuje její partner.

I když patří mezi nejsledovanější páry, i tato nádherná moderátorka má za sebou smutnou minulost. Rozhodla se otevřeně promluvit o minulosti, kterou by ze svého života nejraději vymazala! Pro magazín Exkluziv otevřeně přiznala, že její vzhled a exotický původ byly hlavním důvodem, proč se v minulosti stala obětí šikany.

"V dětství jsem měla spoustu komplexů. Vysmívali se mi kvůli mému jménu a ptali se mě, kde mám Aladina a koberec," přiznala Jasmina. Jelikož děti v té době nerozuměly tomu, proč je jiná, tyhle narážky a šikana se začaly stupňovat.

Spolužáci se jí vysmívali i za to, za co ona sama nemohla. Terčem posměšků se stala hlavně kvůli svému vzhledu. "Komplex jsem měla i ze své výšky. Hodně rychle jsem vyrostla, a tak jsem mezi ostatními vyčnívala."

Jasmina si dokonce ani dnes nemyslí, že by byla nějak extra krásná: "Nemyslím si o sobě, že jsem superkrásná. Znám spoustu nádherných žen," dodala moderátorka. Šikana ale pokračuje nadále i dnes, jen ne kvůli jejímu vzhledu a původu, ale právě kvůli vztahu, ve kterém Jasmina je s rapperem Rytmusem.

Lidé na sociálních sítích je totiž kritizují hlavně kvůli tomu, jak často ukazují svoji lásku na svých profilech I když se moderátorka snažila všem anonymním kritikům situaci vysvětlit, nepomohlo to. "Řešením je nesdílet osobní život s veřejností! Pak lidé nebudou mít co řešit, je to snadné," napsala Jasmině jedna z jejích sledujících.

Reakce moderátorky na sebe nenechala dlouho čekat: "A tohle je ta největší hloupost. Na co je Instagram? Lidé si sem dávají fotografie z míst, zážitků s lidmi, které mají rádi... Necítím se být víc než kdokoliv jiný, kdo si sdílí zde své fotky, tak proč ne?" napsala Alagič, jelikož ji nenávistné komentáře pěkně vytočily.

Související články

Další články