Tohle nikdo ani jen netušil! Moderátorka a partnerka Patrika Rytmuse Vrbovského (41), Jasmina Alagič, působí velmi klidně a vyrovnaně. Má práci i peníze, dokonce posledních pár měsíců si užívá lásku, kterou ji zahrnuje její partner.

I když patří mezi nejsledovanější páry, i tato nádherná moderátorka má za sebou smutnou minulost. Rozhodla se otevřeně promluvit o minulosti, kterou by ze svého života nejraději vymazala! Pro magazín Exkluziv otevřeně přiznala, že její vzhled a exotický původ byly hlavním důvodem, proč se v minulosti stala obětí šikany.

„V dětství jsem měla spoustu komplexů. Vysmívali se mi kvůli mému jménu a ptali se mě, kde mám Aladina a koberec,“ přiznala Jasmina. Jelikož děti v té době nerozuměly tomu, proč je jiná, tyhle narážky a šikana se začaly stupňovat.

Spolužáci se jí vysmívali i za to, za co ona sama nemohla. Terčem posměšků se stala hlavně kvůli svému vzhledu. „Komplex jsem měla i ze své výšky. Hodně rychle jsem vyrostla, a tak jsem mezi ostatními vyčnívala.“

Jasmina si dokonce ani dnes nemyslí, že by byla nějak extra krásná: „Nemyslím si o sobě, že jsem superkrásná. Znám spoustu nádherných žen,“ dodala moderátorka. Šikana ale pokračuje nadále i dnes, jen ne kvůli jejímu vzhledu a původu, ale právě kvůli vztahu, ve kterém Jasmina je s rapperem Rytmusem.

Lidé na sociálních sítích je totiž kritizují hlavně kvůli tomu, jak často ukazují svoji lásku na svých profilech. I když se moderátorka snažila všem anonymním kritikům situaci vysvětlit, nepomohlo to. „Řešením je nesdílet osobní život s veřejností! Pak lidé nebudou mít co řešit, je to snadné,“ napsala Jasmině jedna z jejích sledujících.

Reakce moderátorky na sebe nenechala dlouho čekat: „A tohle je ta největší hloupost. Na co je Instagram? Lidé si sem dávají fotografie z míst, zážitků s lidmi, které mají rádi… Necítím se být víc než kdokoliv jiný, kdo si sdílí zde své fotky, tak proč ne?“ napsala Alagič, jelikož ji nenávistné komentáře pěkně vytočily.