Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič promluvila o mateřství: Můj hrudník se zvětšuje obrovskou rychlostí

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
miminko
Není to ještě ani měsíc, co Jasmina Alagič (30) přivedla na svět svého syna Sanela. Od té doby s rapperem Rytmusem (42) tvoří šťastnou rodinku a z příspěvků, které oba dávají na sociální sítě jejich radost přímo vyzařuje. Jasmina se nyní rozpovídala o tom, co pro ni mateřství znamená a co se u ní změnilo - až na obvod hrudníku toho však moc není.

Od té doby, co se Jasmina Alagič stala matkou malého Sanela, se její příspěvky na Instagramu týkají především mateřství. Manželka Rytmuse se nyní se svými sledujícími podělila o pocity ohledně mateřství a dala jasně najevo, že se od většiny matek velmi liší.

„Nebyla jsem z těch žen, které už těhotné každý den brečely a přes slzy mluvily o tom, jaký zázrak se jim stal, jak moc to malé už teď milují a jak už jim jen pouhé těhotenství změnilo život a podobně,“ rozpovídala se. „Měla jsem radost, že budeme mít miminko. Neměla jsem ale pocit, že můj život konečně dostane smysl, protože se přiznám, že často když jsem slyšela těhotné ženy říkat tuhle větu, nerozuměla jsem tomu. Vždyť můj život má smysl od začátku,“ napsala Jasmina.

Důvody, proč se Jasmina stala matkou, vysvětlila jasně. „Nedělala jsem si dítě proto, že bych potřebovala někoho, díky komu budu šťastná. Toužila jsem po dítěti s mým mužem, aby se k našemu dokonalému životu přidal někdo třetí, abych mu já mohla ukázat štěstí, protože ho mám na rozdávání,“ uvedla novopečená maminka na pravou míru. „Najednou tu je a já dál žiji krásně a šťastně jako předtím, jen s jedním malým rozdílem, který nedokážu pochopit, ale je to tak,“ uvedla.

„Mám chuť si kupovat podprsenky s o hodně větším obvodem, protože se mi hrudník zvětšuje obrovskou rychlostí, ne kvůli té malé mlékárně, ale kvůli tomu rapidně se zvětšujícímu srdci, které roste přímo úměrně s láskou k Sanelovi. A řeknu vám, že větší rychlost neznám,“ dodala Jasmina.

Krásná moderátorka se ohledně mateřství hovořit nebojí a své pocity vyjadřuje tak, jak je opravdu cítí. I díky tomu ji začaly sledovat matky, které se o její osobu dříve až tolik nezajímaly. S těmi si Jasmina vyměňuje rady ohledně všeho, co se péče o tělo po porodu či miminek týká.

Související články

Další články