Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič prolomila mlčení a řekla konečně pravdu o miminku: Bude Rytmus otcem?

Rytmus a Jasmina Alagič.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 39 fotografií
Jasmina Alagič (29) a Rytmus (41) jsou do sebe zamilovaní až po uši. I když na sociálních sítích dávají svým fanouškům nahlédnout do soukromí, mluvit o něm moc nechtějí. Proto se neustále objevují různé spekulace kolem jejich vztahu. Ta poslední byla o tom, zda už krásný pár konečně čeká miminko. Půvabná moderátorka se na toto téma konečně rozpovídala. Kde je tedy pravda?

Dokud Jasmina Alagič nerandila s Rytmusem (41), tak o ní věděl jen málokdo. Do povědomí diváků se dostala až moderováním SuperStar. V současné době si ale na nedostatek zájmu rozhodně nemůže stěžovat.

Před pár dny se rozhodla pro slovenský portál Nový čas promluvit o tom, jak to vlastně s Rytmusem mají. „I mnozí moji známí se mě ptali, jestli jsme opravdu spolu,“ začala vyprávět Jasmina.

A jak se vlastně tenhle pár poznal? Od doby, kdy se poprvé viděli uběhly dlouhé čtyři roky. „V roce 2014 jsem s ním dělala krátký rozhovor při představování jistého modelu auta a myslím, že ani jednomu se nám do toho nechtělo. Vznikla z toho fotka, kterou mám na Instagramu, a tím asi začaly spekulace, jak dlouho jsme spolu,“ řekla.

Tehdy pomyslná jiskra nepřeskočila, a proto si museli ještě pár let počkat, než Jasmina dostala šanci moderovat SuperStar. „Potom mi Paťo začal psát a dával mi hodně zkušených rad ze života, ať už to bylo v rámci médií anebo samotné soutěže. Já jsem s ním komunikovala, a tak to začalo,“ říká kráska.

Pak to šlo všechno ráz na ráz. Padla první pusa, oba dva se do sebe zamilovali a okamžitě začali spolu bydlet. Právě proto se možná vyrojily spekulace ze strany fanoušků, zda Jasmina není těhotná.

„Ne, nejsem. Ani se mě dosud nikdo neptal, jestli to tak je,“ uzavřela Jasmina celou věc.

Související články

Další články