Dokud Jasmina Alagič nerandila s Rytmusem (41), tak o ní věděl jen málokdo. Do povědomí diváků se dostala až moderováním SuperStar. V současné době si ale na nedostatek zájmu rozhodně nemůže stěžovat.

Před pár dny se rozhodla pro slovenský portál Nový čas promluvit o tom, jak to vlastně s Rytmusem mají. „I mnozí moji známí se mě ptali, jestli jsme opravdu spolu,“ začala vyprávět Jasmina.

A jak se vlastně tenhle pár poznal? Od doby, kdy se poprvé viděli uběhly dlouhé čtyři roky. „V roce 2014 jsem s ním dělala krátký rozhovor při představování jistého modelu auta a myslím, že ani jednomu se nám do toho nechtělo. Vznikla z toho fotka, kterou mám na Instagramu, a tím asi začaly spekulace, jak dlouho jsme spolu,“ řekla.

Tehdy pomyslná jiskra nepřeskočila, a proto si museli ještě pár let počkat, než Jasmina dostala šanci moderovat SuperStar. „Potom mi Paťo začal psát a dával mi hodně zkušených rad ze života, ať už to bylo v rámci médií anebo samotné soutěže. Já jsem s ním komunikovala, a tak to začalo,“ říká kráska.

Pak to šlo všechno ráz na ráz. Padla první pusa, oba dva se do sebe zamilovali a okamžitě začali spolu bydlet. Právě proto se možná vyrojily spekulace ze strany fanoušků, zda Jasmina není těhotná.

„Ne, nejsem. Ani se mě dosud nikdo neptal, jestli to tak je,“ uzavřela Jasmina celou věc.