Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič přidala nevinnou fotku a strašně to schytala: Fuj, tohle není krása, tvrdí fanoušci!

+ Dalších 30 fotografií
instagram
Moderátorka a kráska Jasmina Alagič (29) si užívá nejhezčí období svého života. Po zásnubách s Patrikem Rytmusem Vrbovským (41) a přestěhování do nového domu, který společně vybrali, jí nic ke štěstí nechybí. V posledních dnech se na ni ale valí množství negativní energie, i když nepochopitelně. Co lidem tolik vadí?

Jasmina Alagič se proslavila hlavně díky SuperStar, kde po boku Leoše Mareše moderovala. Následně ji do povědomí lidí dostal i vztah s Rytmusem a její popularita na sociálních sítích díky tomu rostla.

Dnes ji na Instagramu sleduje víc než 215 tisíc lidí a občas se Jasmina rozhodne pro nějakou spolupráci, která je pro ni práce jako každá jiná. Nedávno přidala fotografii, kde jí to náramně sluší a na první pohled by si člověk řekl, že jí není co vytknout.

Lidé a fanoušci ale zřejmě mají jiný názor a okamžitě se začali posmívat a psát hanlivé komentáře na její osobu! „Jako sorry, ale hnusná holka, hnusný produkt, co je na tomhle přirozené? Nic! Babochlap a hnus, to k sobě jde,“ napsal jeden ze sledujících.

„Fuj, tohle ani zdaleka není krása,“ zaznělo v dalším komentáři. „Tvůj spodní ret vypadá jako logo společnosti Nike. Výborný,“ psal další ze sledujících pod její fotografií. Spousta kritiky i fotografie, která ale ve skutečnosti vypadá opravdu dobře. Podívejte se sami v galerii a udělejte si vlastní názor!

Mohlo by vás zajímat

Další články