Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič poprvé ve Tváři zpívala: Velké fiasko, nebo překvapení večera?

Zdroj: tv markíza
+ Dalších 19 fotografií
Jasmina Alagič (29) se opět předvedla v slovenské verzi Tvoje tvář má známý hlas a konečně ukázala, jak je na tom se zpěvem. Lidé se obávali, že její vystoupení skončí velkým fiaskem. Jak se nakonec Jasmina Alagič poprala s roli půvabné Camili Cabello (21)? A co na to diváci?

Bylo velkým překvapením, když slovenská televizní stanice Markíza oficiálně představila moderátorku a momentální partnerku rappera Rytmuse (41) Jasminu Alagič jako další tvář, která se objeví ve slovenské verzi pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Minulý týden se předvedla jako rapperka, a tak neměla možnost ukázat, jak je na tom se zpěvem. Tuhle neděli se ale představila jako půvabná mladá zpěvačka Camila Cabello s hitem Havana. Diváky tohle vystoupení velmi překvapilo a dokonce přiznali, že i když jim moderátorka nebyla sympatická, po tomhle vystoupení jí moc fandí.

„Je dobře, že je v téhle soutěži. Spousta lidí ji podceňovala a teď všem ukázala, jak je šikovná. Zpívá dobře a tančí taky dobře, takže není co řešit. Skvělé vystoupení,“ napsala jedna z divaček.

Další z komentářů určitě Jasminu potěší: „Jasmina je jedna z mých favoritů v téhle soutěži. Na to, že není zpěvačka, to dala skvěle. A minulý týden byla také výborná!“

Na celé vystoupení Jasminy Alagič se můžete podívat zde.

Související články

Další články