Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič poprvé otevřeně promluvila o nemoci, kterou tajila a přípravách na svatbu!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 48 fotografií
rozhovor
Moderátorka Jasmina Alagič (29) poprvé otevřeně promluvila o zásnubách s Rytmusem (41). Popsala, jaké bylo, když před ní poklekl, kdy bude očekávaná svatba, ale také o nemoci, kterou doteď tajila!

Jsou spolu teprve půl roku, ale i přesto mají pocit, jako kdyby se znali desítky let. Řeč je o Patrikovi Rytmusovi Vrbovském (41) a jeho partnerce Jasmině Alagič, kterou jen nedávno požádal o ruku v Bosně ve městě Tuzla, kde byli společně na výletě.

Jasmina to vůbec nečekala: "Bylo to moc pěkné a romantické. Dlouho nad tím přemýšlel, jak to udělat tak, aby to bylo dokonalé pro mě. Proto také vybral místo, které miluji a bylo to dokonalé jak pro mě, tak i pro něj. Vedli jsme hluboký rozhovor a jelikož je Patrik citlivý člověk, vůbec mě nenapadlo, že si najednou poklekne na náměstí v Tuzle před mešitou a požádá mě," prozradila moderátorka pro slovenský časopis Šarm.

"Vůbec jsem nad tím nepřemýšlela a okamžitě odpověděla ano. Byla to pro mě ta nejhezčí věc, vidět ho, jak klečí přede mnou, má ten nejhezčí úsměv a říká mi slova, která si moc nepamatuji, protože to byl šok, ale bylo to krásné," doplnila Jasmina.

A jak to bude se svatbou? Mají už Rytmus s Jasminou konkrétní termín? A jak vypadají přípravy? "Hodně o tom spolu mluvíme, ale myslím, že máme ještě spoustu času. Termín ještě nemáme. Hlavně si chci užít všechny fáze jako zásnuby, pak plány o tom, kdy a kde se svatba uskuteční a samozřejmě samotné přípravy. Chci, aby to trvalo co nejdéle."

Na otázku, zdali to bude trvat rok, dva, nebo pět má Jasmina jasnou odpověď. "Nemyslím si, že budu teď zasnoubená několik let," řekla se smíchem mladá brunetka. "Určitě chci mít jeho příjmení, ale také si nechám i to svoje po otci. Nechci se ho vzdávat, rodina je pro mě jedna z nejdůležitějších hodnot v životě. Proto je pro mě naprosto přirozené nechat si příjmení Alagič," prozradila pro slovenský týdeník.

Jasmina ale promluvila kromě zásnub, svatby a příprav také o nemoci, která ji trápí. Nikdy o ní v minulosti nemluvila, ale poté, co ji lidé kritizovali za vystoupení ve slovenské verzi pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde vystoupila jako Britney Spears, se rozhodla promluvit.

Lidé totiž kritizovali, že vystoupení bylo nudné, bez života a hlavně jim vadilo, že zpívala více méně na playback. "Trápí mě tetanie. Nechtěla jsem o tom nikomu říkat, protože nemám ráda šíření paniky. Jediný, kdo o mé nemoci v show věděl, byla taneční trenérka. Byl to těžký večer a počítala jsem vteřiny do konce. Ne proto, že mě to nebavilo, ale byla jsem opravdu hodně vyčerpaná," doplnila pro objasnění Jasmina Alagič na závěr rozhovoru.

Související články

Další články