Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič pod palbou kritiky: Vyděláváš i na svém novorozeném synovi, zuří lidé

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
honba za penězi
Čerstvá maminka Jasmina Alagič (30) si na sociálních sítích zadělala na velký problém. Už dříve si její sledující všimli, že na svém profilu propaguje čas od času nejrůznější produkty. To dnes však za nějakou tu korunu dělá kdejaká hvězda sociálních sítí, a tak se nad tím nikdo příliš nepozastavoval. Nyní však Jasmina spoustu lidí skutečně naštvala, a to proto, že podle nich vydělává na svém teprve pár dní starém synkovi Sanelovi.

Jasmina Alagič se se svými fanoušky ráda dělí o kousky ze svého života. Její Instagram je ale kromě běžných příspěvků plný i propagací nejrůznějších produktů, telefony počínaje, vlasovými produkty konče. Reklamu však na svůj profil dnes umisťuje většina známých osobností, a tak se tomu nikdo nepodivoval. Manželka rappera Rytmuse však šlápla do vosího hnízda v momentě, kdy podle jejích sledujících začala k výdělku zneužívat i svého malého syna Sanela

To, co Jasmina napsala ke snímku, kde stojí vedle balení plen, zpočátku vypadalo jako zcela obyčejný příspěvek. "Jdu se vám trochu svěřit. Jedna z věcí, kterých jsem se u mateřství bála, bylo přebalování," započala svůj text čerstvá maminka. Celý zdánlivě nevinný příspěvek, který vypadal jako promluva o problémech novopečených maminek, se však ukázal být reklamou na konkrétní značku plen. To lidi rozzuřilo. "Co příspěvek, to reklama," napsal jeden z komentujících. "Dobré zoufalství, to už jste tak na peníze, že berete každou blbost?" ptala se další. "Být matkou je evidentně nejlepší způsob, jak si na Instagramu vydělat," napsala komentující, které se jako jedné z mnoha Jasminin příspěvek nelíbil.

Jasmina si to u svých fanoušků zřejmě pěkně zavařila. Zda bude i nadále propagovat jakékoliv dětské produkty, je tedy otázkou, faktem však zůstává, že někteří její sledující napsali takové komentáře, které by leckomu nedaly spát. Co si o tom myslíte vy?

Související články

Další články