Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič po odmlce moderátorkou Talentu: Takhle to mamince dvouletého syna slušelo

Jasmina Alagič se nebojí projevit skutečné emoce.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 6 fotografií
talent

V deváté řadě show Česko Slovensko má talent se vedle Davida Gránského (29) nově objevila jako moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská (32), která dle svých slov v show zažila věci, které nedokáže popsat. Diváky také zaujala svými modely, které vynesla. Takhle to krásné mamince dvouletého syna během premiérového dílu nové řady slušelo.

Složení poroty show Česko Slovensko má talent zůstává stejné – Jakub Prachař, Marta Jandová, Diana Mórová a ostřílený Jaro Slávik. Vedle moderátora Davida Gránského se ovšem nově objevila Jasmina Alagič Vrbovská, která byla také moderátorkou pěvecké soutěže SuperStar, kde byl jedním z porotců i její životní partner, rapper Patrik Rytmus Vrbovský. V roce 2019 se jim narodil syn Sanel, jehož soukromí velmi chrání.

Zažila jsem věci, které nedokážu vysvětlit

Nyní je jednou z hvězd soutěže ČSMT, kde si i ona jako moderátorka plní své sny. "Prožívám opravdu obrovskou radost a dík za to, že jsem mohla byt součástí něčeho tak obrovského a krásného, jako je plnění si snů. Slibuji, že ani trošku nepřeháním, když řeknu, že často nebudete věřit tomu, co vidíte a uvidíte i to, co jste v životě neviděli. Na vlastní kůži jsem zažila věci, které prostě nedokážu vysvětlit," napsala půvabná moderátorka ke svému účinkování v show.

V prvím díle talentové soutěže předvedla i několik úchvatných modelů, ve kterých byla naprosto nepřehlédnutelná. Podívejte se, jak to Jasmině jako moderátorce show Česko Slovensko má talent slušelo.


Související články

Další články