Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič peskovala chudou matku: Měla jsi na sobě hlavně makat, až pak dělat děti

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 150 fotografií
Jasmina v ráži
Ne vždy vychází člověku vše podle představ. To ale neznamená, že s tím on sám nemůže něco udělat. Na to upozornila rozzlobená těhulka Jasmina Alagič Vrbovská (30) poté, co její příspěvek o radování se z maličkostí zkritizovala jedna ze sledujících a vyčetla jí, že dostává věci zadarmo.

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská zažívá to nejkrásnější období v životě. Brzy se jí narodí miminko a také před nedávnem měla doslova pohádkovou svatbu se slovenským rapperem Rytmusem (42). Během uplynulého dne se nastávající maminka rozepsala na své sociální síti o tom, jaký chce mít vliv na lidi kvůli své vysoké sledovanosti.

Popsala, že chce, aby lidé viděli její skutečný život a radost z něho. "Těšení se z maličkostí, nedokonalostí i dokonalostí, radování se z úspěchů. Mezi Vámi a mnou není žádný rozdíl. Všichni jsme lidi, kteří jsou si rovni," popisovala svým sledujícím Jasmina. "Takže tu prosím nehledejte každodenní posty o bio stravě a o tom, jak zachránit planetu, zvířátka atd. Myslím si, že kdyby každý člověk začal se záchranou sebe samotného, a to například pozitivitou, byli bychom na tom všichni mnohem lépe," rozdávala Alagič rady na Instagramu.

Na to ovšem reagovala jedna ze sledujících, které se příspěvek zkrátka moc nelíbil. "Milá Jasmino, všechno, co píšeš, je milé a pěkné. Ale někdy trochu smutné. Prezentuješ telefon, dětské věci, kosmetiku, oblečení, hrnce a za propagaci to ve finále dostaneš zadarmo, a nebo ti za to ještě pěkně zaplatí. A co ti, jejichž muž dostane výplatu 700 € a žena doma na mateřské skoro nic nedostává a k tomu splácejí hypotéku, aby mohli bydlet. Těch je víc než takových jako ty. Mohou nad tebou jen slintat a smutně projíždět tvůj profil," reagovala uživatelka s přezdívkou momo_alien.

Jasmina na sebe nenechala dlouho čekat a ihned se pustila do odpovědi. Z její odpovědi je zřejmé, že se kvůli komentáři pořádně rozzlobila. Dá se říct, že byla možná až trochu moc krutá. "Jediné, co mi přijde smutné, je tvůj postoj. Mluvíš o ženě na mateřské dovolené, to znamená, že má doma dítě. Myslím si, že to je mnohem větší výhra než nějaký hrnec," rozohnila se těhulka Alagič.

To ale nebylo vše. Nastávající maminka v odpovědi pokračovala mnohem ostřeji. "Vymlouvat se na nízkou mateřskou a na mužův příjem mi přijde tak, promiň jestli se Tě teď nějak dotknu, ale proč si na sobě a svém životě Ty sama víc nezamakala předtím, než sis udělala dítě?! Ano, teď přijde milion výmluv, jak ne každý má tolik možností atd. atd. Ale ruku na srdce, vážně žádné nejsou?" pokračovala v drsné odpovědi a se slovy vůbec nešetřila.

Ačkoli byla Jasmina s reakcí vcelku hrubá, dostalo se jí zastání. Valná většina se postavila za manželku Patrika Vrbovského. "Každý svého štěstí strůjce," zaznívalo v komentářích. A co si myslíte vy? Byla odpověď Alagič přiměřená tak akorát, nebo to spíše lehce přepískla?

Související články

Další články