Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič otevřeně o vztahu s Rytmusem: Je mi jedno, jak dlouho nám to vydrží!

Nechce řešit, jak dlouho jim to vydrží!
+ Dalších 92 fotografií
Jasmina Alagič (28) a Rytmus (41) už spolu jsou nějakou tu dobu. Doposud ale přidával na sociální sítě společné fotky právě jenom rapper. Jasmina se k ničemu nechtěla příliš vyjadřovat. Nyní ale konečně prolomila ledy a velmi krátce se vyjádřila k jejich vztahu. Na první pohled je poznat, že tihle dva se opravdu milují.

Moderátorka SuperStar 2018 Jasmina Alagič to už také nejspíše nevydržela. Na svých sociálních sítích není příliš sdílná co se týče soukromí. To rapper Rytmus (41) od provalení jejich vztahu poměrně hodně pookřál.

Když byl s Darou (45), tak jsme na jeho profilu mohli občasně vídat jejich společné fotky. Od chvíle, kdy se po jeho boku pohybuje krásná Jasmina je celý rozněžnělý. Svoji lásku dává všem na odiv a je poznat, že svoji novou přítelkyni opravdu miluje.

A Jasmina na tom bude nejspíše podobně. Před několika hodinami uveřejnila pořádně zamilované foto s Rytmusem, na kterém jsou oba dva v objetí a zamilovaní až po uši. „Děkuji za tebe. Neřešme, co jak dlouho vydrží. Prostě si vychutnejme přítomnost,“ vzkázala.

Mladinká kráska dává jasně najevo, že dopředu nic neplánuje a je jí jedno, co bude za několik měsíců. Lásku s Rytmusem si chce užívat právě teď a tady. Tak snad to oběma hrdličkám vydrží co nejdéle.

Mohlo by vás zajímat

Další články