Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič o svých trablech s kojením: Tomu klučinovi je fakt jedno, kde si o to řekne

+ Dalších 22 fotografií
Je to těžké!
Týden a půl je Jasmina Alagič (30) maminkou a na novou, snad nejdůležitější roli si pozvolna zvyká. Novopečený táta Rytmus (42) to má o něco jednodušší, synka Sanela totiž nemusí na rozdíl od Jasminy kojit. Moderátorka přiznala, že krmení chlapečka ji občas přivádí do nezáviděníhodných situací.

Jasmina Alagič (30) je jednou z nejkrásnějších maminek šoubyznysu. Přestože se jí a Rytmusovi (42) narodil první syn, jehož pojmenovali Sanel, teprve před týdnem a půl, už nasbírali velkou spoustu zkušeností. Moderátorka, kterou si můžete pamatovat z loňské SuperStar, narazila na potíž především v souvilosti s kojením.

Maličkému Sanelovi je totiž úplně jedno, kde zrovna dostane hlad, a Jasmina se pak ocitá v nesnázích. „Mám nového nejlepšího kamaráda vy výlety! Dnes máme za sebou první z těch delších a řeknu vám, že i když je Sanel (musím zaklepat) skvělé miminko, dá to zabrat. Tomu klukovi je fakt jedno, kde si řekne o nakojení. Ale postupně určitě všechno doladíme,“ svěřila se na Instagramu. „Spolu, můj Saneli, projdeme všechna krásná místa na světě,“ dodala natěšeně.

Alagič se už dřív nechala slyšet, že Sanela bude kojit, dokud to půjde. Ani potom se jí ale svět nezhroutí. „Bylo mi dopřáno kojit, takže dokud to půjde, kojit budu A až se ukáže, že je to potřeba, klidně budu přikrmovat,“ vysvětlila.

Tak snad co nevidět vyrazí na výlet i s pyšným tatínkem Rytmusem, který si o víkendu odjel odpočinout na závody…

Mohlo by vás zajímat

Další články