Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič o svém vztahu k Daře Rolins: Takhle tvrdě mluvila o útocích Rytmuse!

Jasmina promluvila o útocích Rytmuse na Daru!
Zdroj: Instagram/Showpix
+ Dalších 42 fotografií
Kdy už se zdálo, že bouře utichla, zasadil Rytmu (41) tento týden své expřítelkyni Daře Rolins (45) definitivní ránu. Nechal totiž smazal romantickou písničku, kterou nahrál k jejich prvnímu výročí. Teď k útokům, které většina fanoušků odsoudila, promluvila rapperova současná láska Jasmina Alagič (29).

Sedm let utrpení a nesvobody. Nějak tak vykresloval Rytmus společný život s Darou Rolins. A když tento týden smazal písničku, kterou nahrál k jejich prvnímu výročí, všichni si už jen poklepali na čelo.

Své k tomu nyní řekla i krásná moderátorka Jasmina Alagič, jež po celou dobu, co se tyto podpásovky děly, stála rapperovi po boku. „Měla jsem momenty, kdy mi to přišlo líto. Mám pocit, že jsme to všichni cítili jinak, než to média prezentovala. Byla nastavená válka, která u nás nikdy neexistovala. Nejsem v tom doma, jsem citlivá a mrzelo mě to,“ prozradila pro web Super.cz.

„S Patrikem jsme se o tom bavili. On to zle vůbec nemyslel. Přijde mi zbytečné, abych k tomu něco říkala já. Přijde mi i silné říkat, že to byl pro Daru masakr. Nikdo netušíme, jaké byly čí emoce. Já jen doufám, že je všechno v pohodě a nikomu nebylo ublíženo,“ uzavřela Alagič.

Jde vidět, že se Rytmus od své aktuální přítelkyně může ledacos naučit. Třeba smířlivý tón. Ve svém vlastním vyjádření totiž vkázal, že jsou všichni ko*oti.

Související články

Další články