Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Jasmina Alagič nechala fanoušky nahlédnout do svého království: Elegance a zlatavý třpyt

Bydlení Jasminy Alagič a Patrika "Rytmuse" Vrbovského.
Zdroj: Se souhlasem Bonami / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
bydlení
Jeden z nejsledovanějších párů slovenského showbyznysu, Jasmina Alagič (31) a Patrik Vrbovský alias Rytmus (44) zažívají krásné období. Jejich syn Sanel roste jako z vody a láska jim dle informací ze soukromí, které občas sdílí i se svými fanoušky, jenom kvete. Jasmina nechala tentokrát do soukromí nahlédnou o něco více a ukázala, jak krásný pokoj pro hosty a pracovna se v jejich domu nachází.

Slovenská moderátorka Jasmina Alagič a rapper Patrik Vrbovský (44) alias Rytmus (44) tvoří dle momentek na sociálních sítích rodinu jako z reklamy na štěstí a lásku. Společně vychovávají jejich syna Sanelka, který letos v červenci oslaví už dva roky.

Soukromí si pár velmi střeží, přesto svým fanouškům nechají občas nahlédnout alespoň do části jejich životů prostřednictvím sociálních sítí.

Bydlení

Ve spolupráci s Bonami se Jasmina rozhodla proměnit pokoj pro hosty a pracovnu. "V našem novém pokoji pro hosty by se měli cítit co nejpříjemněji především naši členové rodiny, protože ti u nás přespávají nejčastěji a jsou pro nás nejdůležitější. Ale chtěla bych místnost trošičku obměnit tím, že by v ní vzniknul malý pracovní koutek, který by sloužil - sobecky přiznávám, především mě," svěřila se Jasmina.

Místnost působí velmi elegantně, především díky kombinaci tmavého nábytku, zlatých doplňků a smaragdově zelených odstínů, které se jeví jako skvělá kombinace a vytváří tak pocit harmonie a klidu.

V pokoji nechybí nadýchané polštáře, kožešiny přírodních barev ani koberec a dlouhé závěsy pro zútulnění.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy