V dobách dávno minulých, kdy Jasmina Alagič nebyla známá a teprve se pokoušela rozjet kariéru coby moderátorka, chodila s urostlým chlapákem, který má velmi podivnou minulost. Martin Balaďa by se měl v současnosti živit jako hráč amerického fotbalu.

Martin s Jasminou strávil dva roky, což není rozhodně málo. Dvojice do sebe byla až po uši zamilovaná do chvíle, kdy si Martin z ničeho nic sbalil kufry a odcestoval snít svůj sen do Austrálie.

„V Sydney hraje americký fotbal za úspěšný klub. Už na Slovensku byl klíčovým hráčem bratislavského Monarchs a nabyté zkušenosti úspěšně vnesl do australského klubu. Jsem na něj velmi hrdá,“ rozplývala se Jasmina pár dní před rozchodem pro slovenský portál Pluska.sk.

Jenomže Martin není možná takový hrdina, jak ho Jasmina vykresluje. Existuje totiž docela hodně fotek, které dokazují, že se Martin pohyboval ve velmi podivných kruzích a chodil na alternativní festivaly a koncerty, kde se hajlovalo.

S informací přišel slovenský portál Pluska.sk. Podle dostupných fotek se Martin řadil do petržalského gangu s neonacistickou orientací Magda Dankova Crew. V galerii si můžete všimnout trička s nápisem Thor Steinar, které má Martin na sobě, což je náckovská značka.

Martin Balaďa navštívil i festival Veneto Summer, kde vystupují kapely, které mají v textech obsažena i tato slova: „Zvedněte pravice, hajlujte s námi, volejte sieg hail.“ Jasmina svého expřítele ale hájí.

„On určitě není neonacista. Nevěřím tomu. Každý, kdo ho zná, ví, že je normální a slušně vychovaný muž. A to jsem poznala i jeho rodinu,“ dodala Alagič.