Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič má v Argentině dvojnici! Je ale mladší, krásná i bez plastik a nemá Rytmuse!

Vidíte tu podobu?
+ Dalších 88 fotografií
Neduhy, kterými trpí slovenská moderátorka Jasmina Alagič (29), nemusí řešit její naprosto totožná dvojnice z Argentiny. Talentovaná zpěvačka i herečka Martina Stoesssel (21) je mladší, krásná i bez zásahů plastických chirurgů a umí toho daleko víc. Ale co je hlavní, nechodí s Rytmusem (41)!

Povahově nemají společného vůbec nic, ale co se týče vzhledu, jako by si Jasmina Alagič (28) a argentická herečka Martina Stoessel (21) z oka vypadly!

Slovenská moderátorka, kterou v Česku známe jenom kvůli SuperStar 2018, však vděčí za podobu s kráskou, jež se proslavila na Disney Channel a teď svou kariéru žene raketově vzhůru, plastickým operacím.

Sama Jasmina sice jakékoliv chirurgické úpravy popírá, když jsme se ale zeptali odborníka, ten o nich ani na vteřinu nepochyboval. „Hned jsem si všiml upraveného nosu. Na starší fotce je větší a širší. Na nové fotce je vidět, že má Jasmina užší a delší nos. Dále je na první pohled evidentní, že je udělaná i pusa," řekl eXtra.cz expert na plastické operace Robert Paulat.

To jednadvacetiletá Martina, kterou si mladší čtenáři mohou pamatovat jako Violettu, zatím žádné zásahy nepotřebovala. A ještě hodně dlouho potřebovat nebude.

Před Jasminou má i další nesporné výhody. Třeba herecký a hudební talent. Ale tou hlavní předností je fakt, že nechodí s Rytmusem (41). Důvody, proč je to velmi dobré, najdete tady.

Navzdory povahovým odlišnostem je vizáž Jasminy a Martiny skoro shodná. Přesvědčit se o tom můžete v galerii!

Mohlo by vás zajímat

Další články