Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jasmina Alagič konečně prolomila mlčení o těhotenství: Podívejte, jak mi roste bříško!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 89 fotografií
Poslední týdny se nespekuluje o ničem jiném než o údajném těhotenství moderátorky SuperStar Jasminy Alagič (28). Všichni jsou přesvědčeni o tom, že za rozchodem Dary Rolins (45) a Rytmuse (41) stojí právě to, že se jim nepodařilo společně počít dítě. Proto si někteří fanoušci automaticky vydedukovali, že by měla Jasmina svému novému partnerovi co nejdříve porodit dítě. Ta se konečně rozhodla, že promluví o tom, proč v jednom z finále měla tak vystouplé bříško.

Ještě před pár měsíci neměl téměř nikdo ponětí o tom, kdo je nějaká Jasmina Alagič Do podvědomí diváků se tahle kráska dostala, jakmile začala moderovat SuperStar 2018 Jenomže zanedlouho poté přišel ještě větší šok.

V březnu se Rytmus rozešel s Darou Rolins a ve výběru nové partnerky, která Daru nahradila, vskutku neotálel. Před zhruba týdnem přiznal, že jeho novou láskou je právě Jasmina Alagič. A od té doby se nespekuluje o ničem jiném, než kdy si tihle dva zadělají na potomka.

V nedělním přenosu SuperStar některým neuniklo, že se Jasmině pod červenými upnutými šaty rýsuje bříško Lidé si začali okamžitě myslet, že je v tom, ale nechce to prozatím přiznat. Půvabná moderátorka to nyní konečně rozlouskla.

"Existují dny v měsíci, kdy zkrátka máte větší bříško. A nebo jak to někdo nazval, tučné břicho. Všechny ženy mi určitě rozumějí, co tím myslím. Já jsem si ale chtěla tyto nádherné šaty obléct," napsala na svém Instagramu.

Takže nyní už je jasné, že za větším bříškem nestojí údajné těhotenství, nýbrž menstruace.

Související články

Další články