Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Jasmina Alagič kázala o rozvodu, strašně to schytala: Ty jsi Daře udělala totéž, tak sklapni

Rapper Rytmus a Jasmina Alagič.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Jen to vře

Jasmina Alagič (32) na sociální sítě vyvěsila svůj názor na rozvody. Rodinu označila za posvátný chrám. Zadaný muž by podle ní měl být pro ostatní ženy jasné tabu. Tím si ale slovenská moderátorka pořádně naběhla. Lidé jí okamžitě začali připomínat, jak se ona sama vlastně dala dohromady s Rytmusem (44).

Zadaný muž? To je tabu

"Zadaný muž a zvlášť pak ten s rodinou by měl být pro ostatní ženy absolutní tabu a samozřejmě tak by to mělo platit i opačně," vyvěsila na své sociální sítě Jasmina Alagič (32) vzkaz všem ženám, které by se rozhodly jít po ženáčovi.

"Neexistuje žádná aktuální nebo bývalá rodina. Jak jednou rodinu má, tak ji má a tečka. Je jen na něm a na partnerce, aby udělali všechno pro to, aby dodrželi to, co si slíbilli. To, kvůli čemu si udělali dítě. Rodina má být navždy," podělila se dál moderátorka o svůj názor na rozchody a rozvody. Očividně je moc neuznává.

"Samozřejmě se stane, že láska vyprchá - i když podle mě si za to kolikrát můžeme sami - ale všechno se dá řešit, dokud se nevyčerpají na obou stranách všechny možnosti," dodala ještě Jasmina s tím, že rodina je pro ni nedotknutelný chrám, který se zkrátka nebourá. Tím si ale pěkně zavařila. Lidé se totiž začali ozývat. Prý káže vodu a sama pije víno.

Kážeš vodu, piješ víno

"A že si tedy vzala někoho, kdo už jednu rodinu má?" podivil se čtenář Aleš. Nebyl jediný, koho zarazilo, že se dala Jasmina dohromady s Rytmusem (44) tak krátce po té, co se měl rozejít s Darou Rolins (48). Spousta lidí navíc spekuluje, že Rytmus Jasminu poznal, když byl ještě s Darou a měli v partnerství problémy.

"Říká ta, která bezostyšně přebrala chlapa jiné. Doufám, že na ni taky dojde," myslí si Šárka. "Udělalas to samé, ty frajerko," přisadila si Věra. "To říká ta pravá, nevidí si do pusy," ulevila si Martina s tím, že Rytmus dělal Dařině dceři Lauře tatínka sedm let. A přestože byl tatínek nevlastní, podle Jasmininých názorů přece pár mohl zkusit nepodařený vztah ještě nějak slepit...

Vztah s Rytmusem potvrdila Jasmina jen dva měsíce po rapperově oficiálním rozchodu s Darou Rolins. S tou žil Rytmus sedm let. Dara Rolins přiznala, že si s Patrikem původně děti přála, ale pak svůj názor změnila. Rapper ale po miminku ještě toužil.

"Patrik mi napsal, jestli by mě nemohl vyzvednout, jen tak. Když jsem k němu nasedla do auta, věděla jsem, že to je v řiti! Měla jsem takový ten pocit, že se sice známe pár minut, ale vlastně už stovky let," zavzpomínala Jasmina Alagič už kdysi na to, jak se do rappera zamilovala. Někteří Dařini fanoušci ale právě Jasminu vnímají jako rozvracečku jejich vztahu.

Jasmina je za Rytmuse (44) provdaná už druhým rokem a spolu se synkem Sanelem (2), který se páru narodil v roce 2019, tvoří rodinku jak z reklamy na štěstí. Synovo soukromí si oba rodiče velmi chrání. Přestože se jich fanoušci na sociálních sítích často ptají, zda neplánují pořídit Sanelkovi sourozence, pár zatím na druhé miminko nepomýšlí.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy