Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Jasmina Alagič je ve své životní formě: Dojatý Rytmus choti vyšvihl neskonalou poklonu

Jasmina Alagič je ve své životní formě: Dojatý Rytmus choti vyšvihl neskonalou poklonu
Zdroj: Se souhlasem Jasmina Alagič
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
láska

Jasmina Alagič (31) platí za jednu z nejpůvabnějších moderátorek Slovenska. Na sociálních sítích nedávno sdílela snímek, na kterém odhalila nožky, a lidé ji zahrnuli samými pozitivními komentáři. Samozřejmě že si toho všiml i choť Jasminy Rytmus (44) a vyšvihnul své manželce pořádnou poklonu. 

Půvabná moderátorka Jasmina Alagič je i dva roky po svatbě s rapperem Rytmusem zamilovaná až po uši a je to na ní znát. Na sociálních sítích se pochlubila laškovným snímkem odhalujícím její nohy a okamžitě ji lidé zasypali pozitivními komentáři.

"Jasmino, vypadáte senzačně. Tryská z vás pozitivní energie a to mám ráda," píše jedna z fanynek a další se hned přidává. "Dokonalý úsměv, celá záříte, je vidět, že jste po boku Rytmuse skutečně šťastná," píší lidé. Na konci července oslaví prvorozený syn Jasminy a Rytmuse dva roky.

Oba dva rodiče si dávají velmi záležet na tom, aby chránili Sanelovo soukromí, a proto neukazují jeho tvář.

Rytmus: Jsi pro mě bohyně!

Slovenský rapper Rytmus není zas takový tvrďák, jak na první pohled působí. Své ženě na sociálních sítích vyšvihl poklonu, po které touží snad každá. "Hodněkrát jsem zažil, že v našich končinách je láska a úcta k ženě pro smích, ale žena mého jména a matka našeho dítěte je pro mě bohyně," napsal dojemně Rytmus.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy